Прямий ефір


0
Найбільший кайф — іриска
avatar

Lana

  • 07 лютого 2010, 09:59
0
Смакотульки, люблю таке печиво.
avatar

Masha

  • 07 лютого 2010, 09:15
0
Класне печиво. Гарбузове.
avatar

Dana

  • 06 лютого 2010, 23:29
0
Я посередині навожу і дивлюсь скільки людей проголосувало всього, там все видно, тільки хтось і мінус залишити може, але мабуть цього ніхто не робить, всі рецепти по-своєму гарні.
avatar

Lyuba

  • 06 лютого 2010, 22:43
0
Тісто чорне виходить чуть тяжче і спадаэ вниз, ось ы виходить такий малюнок.Він не дуже вологий.
avatar

babenko-tanya

  • 06 лютого 2010, 21:03
0
О, до речі, давно хотіла спитати — чому рейтинг (кількість голосів) рецепта видно лише тоді, коли проголосуєш? Це якось «непрозоро» ))
avatar

Lana

  • 06 лютого 2010, 18:02
0
От не можу ніяк роздивитися, це на розрізі кексу посередні тісто з какао, а навколо біле? А як воно так виходить?
І з олією кекс, мабуть, вологий, чи ні?
avatar

Lana

  • 06 лютого 2010, 18:00
0
Можна, але зазвичай в формі без дірки кекс печеться довше на меншій температурі, бо дірка дозволяє пропікати кекс швидше по всій товщині
avatar

Lana

  • 06 лютого 2010, 17:58
0
Це мене теж дивує…
avatar

Lana

  • 06 лютого 2010, 17:55
0
Дякую за вітання.
avatar

Masha

  • 06 лютого 2010, 16:46
0
Маша, прийміть вітання! Як для мами двох малих діток, то це просто супер!
avatar

Lyuba

  • 06 лютого 2010, 13:58
0
Смакота!!! Я б зараз попоїв.
avatar

Vitja

  • 05 лютого 2010, 19:45
0
Дуже-дуже гарно виглядає! А малий як тішиться!!!
avatar

Dana

  • 05 лютого 2010, 14:35
0
Також такі роблю і люблю, дуже смачно.
avatar

Masha

  • 05 лютого 2010, 13:14
0
Так начинка може бути люба, і з сиром вони смачні.
avatar

babenko-tanya

  • 05 лютого 2010, 10:47
0
Їла такі деруни з грибами. Супер! Думаю, що і з сиром смачно також.
avatar

Lyuba

  • 05 лютого 2010, 10:28
0
Групу можливо ні це ж все таки випічка, а от в теги треба обовязково вивести. Адміни, тук — тук: ) А може і тортики окремо?
avatar

Masha

  • 05 лютого 2010, 09:01