Я посередині навожу і дивлюсь скільки людей проголосувало всього, там все видно, тільки хтось і мінус залишити може, але мабуть цього ніхто не робить, всі рецепти по-своєму гарні.
От не можу ніяк роздивитися, це на розрізі кексу посередні тісто з какао, а навколо біле? А як воно так виходить?
І з олією кекс, мабуть, вологий, чи ні?
Lana