Дівчата пропоную створити групу «Кексів», а то за останніх декілька днів їх тут виклали стільки видів, що кожен може собі вибрати рецепт до вподоби, чи за наявності інградієнтів! Рецет чудовий, ніколи не бачила випічку із халвою…
Смачно, спробую спекти літом. Якщо можна скоротіть рецепт, нажавши на ножиці в редагуванні рецепта, а то половину головної сторінки займає один рецепт.
кондитерська помадка, готується як з шоколаду так і з какао, ось приблизний рецепт:
6 ст.л. какао порошку
6 ст.л. цукру
6 ст.л. сметани — змішати в ковшику, довести до кипіння на маленькому вогні, зняти з плити і додати 150гр масла, ретельно розмішати і охолодити до теплого (ну для цього торта можна не охолоджувати і масла додати грамів 100 — принаймні я би так робила якби була потреба замінити шоколад)
гадаю, що зміниться смак і текстура коржа можна спробувати замінити на 200гр домашнього шоколадного ганашу з какао, вершків (сметани) і цукру, або купити шоколад з запасом, не 2 а 4 плитки
prostoKsjy