Прямий ефір


0
а синуля у Вас хороший!
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 19:00
0
Мені не виходить.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 18:56
0
Ух ти яка смакота.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 18:51
0
Дійсно, ви часом не кондитор, бо рецепти дійсно цікаві?
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 18:47
0
Дівчата пропоную створити групу «Кексів», а то за останніх декілька днів їх тут виклали стільки видів, що кожен може собі вибрати рецепт до вподоби, чи за наявності інградієнтів! Рецет чудовий, ніколи не бачила випічку із халвою…
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 18:45
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 18:23
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 18:22
0
Смачно, у вас така цікава випічка.
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 18:21
0
Смачно, спробую спекти літом. Якщо можна скоротіть рецепт, нажавши на ножиці в редагуванні рецепта, а то половину головної сторінки займає один рецепт.
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 18:20
0
Дякую. Спробуй думаю сподобається.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 16:59
0
Ніколи не куштувала шарлотку у такому вигляді, та й ще з малиною! Але всерівно оригінальний рецепт! Молодчинка.
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 16:54
0
Шоколод замінювати не потрібно ні в якому разі!!!!))
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 15:52
0
кондитерська помадка, готується як з шоколаду так і з какао, ось приблизний рецепт:
6 ст.л. какао порошку
6 ст.л. цукру
6 ст.л. сметани — змішати в ковшику, довести до кипіння на маленькому вогні, зняти з плити і додати 150гр масла, ретельно розмішати і охолодити до теплого (ну для цього торта можна не охолоджувати і масла додати грамів 100 — принаймні я би так робила якби була потреба замінити шоколад)
avatar

retgdwer_a

  • 04 лютого 2010, 13:22
0
Звичайно. Ці конвертики дуже смачні.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 13:20
0
А що таке шоколадний ганаш?
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 13:14
0
Супер! В котрий раз переконуюсь скільки смакоти можна приготовити з сиру!
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 13:12
0
гадаю, що зміниться смак і текстура коржа можна спробувати замінити на 200гр домашнього шоколадного ганашу з какао, вершків (сметани) і цукру, або купити шоколад з запасом, не 2 а 4 плитки
avatar

retgdwer_a

  • 04 лютого 2010, 13:12
0
P.S.: просто шоколад я з"їм окремо, я його дуже люблю)
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 13:08
0
А якщо замість готового шоколаду додати какао, смак кожра від цього сильно зміниться?
avatar

prostoKsjy

  • 04 лютого 2010, 13:07
0
Гарне печево, і думаю смачне.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 10:01