Прямий ефір


0
во! шикарне фото
avatar

Scratch

  • 02 лютого 2010, 19:39
0
а, то я значить прохлопала вухами ))))
avatar

Lana

  • 02 лютого 2010, 19:17
0
Смачно.
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 17:10
0
Дружина вирішила це питання просто: зажарила його на пательні з яйцем.
avatar

manuna

  • 02 лютого 2010, 09:39
0
обома руками підтверджу
avatar

retgdwer_a

  • 02 лютого 2010, 08:44
0
ДЯКУЮ ВЕЛИКЕ !!!
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:17
0
Ну от, з той радості, аж два букетика подарувала вам.
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:16
0
Дякую, дуже приємно коли твій рецепт подобається .
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:15
0
Дякую дуже
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:13
0
Дякую за привітанняЧебуреки, то не Різдвяна страва, ми пізніше, методом голосування вирішили вибирати не рецепт Різдвяної страви, а просто рецепт січня.
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:12
0
З нашими любими адмінами всі мрії здійснюються. Дякую за привітання
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:09
0
Шикарний тортик, беру собі на замітку. Люблю все шоколадне.
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:05
0
Дякую за добрі слова, рада що вам сподобалось. Дуже приємно читати такі коментарі
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 04:01
0
Класний приз: )
avatar

Masha

  • 02 лютого 2010, 03:58
0
чекатиму на враження від сирника
avatar

retgdwer_a

  • 01 лютого 2010, 22:05
0
дуже рада, що салат сподобався
чесно скажу, що в холодним цей салат не їла
avatar

retgdwer_a

  • 01 лютого 2010, 22:04
0
ВІТАЮ З ПЕРЕМОГОЮ!!!
avatar

retgdwer_a

  • 01 лютого 2010, 21:21
0
спасибо за конкурсы и призы! муж сказал, что участие в конкурсе мотивируют нас делать необычные блюда, от этого польза нам и сайту, на который мы выкладываем интересные кулинарные шедевры)))
avatar

kpacoma

  • 01 лютого 2010, 20:32