Прямий ефір


0
Ні, навіщо видаляти. Печиво тільки ззовні однакове, а сам рецепт інший.
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 13:00
0
Мені зробили зауваження чому я невказала звідки рецепт
avatar

babenko-tanya

  • 09 лютого 2010, 12:19
0
та не треба її робити. на хабрі нема і живуть
avatar

stfalcon

  • 09 лютого 2010, 11:50
0
на дрімфуді він все одно раніше з’явився, а вони з say7 взяли. просто краще від себе рецепт писати, а не просто копіпастити
avatar

stfalcon

  • 09 лютого 2010, 11:23
0
я думаю нічого страшного. все одно рецепти будуть повторюватись, просто доробимо, щоб виводився список схожих рецептів
avatar

stfalcon

  • 09 лютого 2010, 11:21
0
Маша вибач що я повторила, так вийшло.Може попросити що мій рецепт видалили, щоб неповторявся.
avatar

babenko-tanya

  • 09 лютого 2010, 09:15
0
Дана хочу на День закоханих робити цей тортик. Маргарину я так розумію 1 пачка 250 гр.? А молока скільки приблизно?
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 02:30
0
Дякую велике.
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 02:27
0
От вам і ідея з варіантом.
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 02:13
0
А це заодно можна замість сердечка зеленого, так і написати " забрати рецепт в обране ". А то нові користувачі, напевне не розуміють, для чого воно там. Я навіть сама заплуталась після зміни.
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 02:00
0
Класна ідея. А по яких критеріях буде йти оцінка?
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 01:57
0
Ясно, треба йти редагувати рецепти. А хмаринка тегів безрозмірна?
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 01:56
0
Ні, я мала на увазі інше. Наприклад хтось приготував тортик з кремом. Тісто мені сподобалось, а от крем я люблю другий. От я роблю цей тортик, а крем даю по своєму рецепту. От вам уже зовсім інший тортик, теж вартий уваги. Виставляю на сайті, не просто так, а варіантом до оригінального рецепта. А інші користувачі вже собі зможуть вибрати, який їм більше подобається. Так і новий рецепт зможе ще раз підняти старий рецепт на головну. Потрібно просто вивести десь біля рецепта таку кнопочку " добавити новий варіант рецепта "
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 01:55
0
Маю в планах приготування такої птиці, тільки треба наважитися.
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 01:44
0
та нічого. зато ми тепер знаємо яку функцію треба зробити
avatar

Scratch

  • 08 лютого 2010, 21:11
0
Аж незручно якось
avatar

mikroba

  • 08 лютого 2010, 20:05
0
в мене туту ідея з'явилась. а не зробити нам таку собі дошку пошани
avatar

Scratch

  • 08 лютого 2010, 19:54
0
пофіксив. після апдейта зникне.
avatar

stfalcon

  • 08 лютого 2010, 19:51