Прямий ефір


0
Ой які гарненькі їжачки.Інтересне оформлення.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 09:58
0
Смачний і цікавий кексик.
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 09:51
0
Дякую всім.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 09:16
0
Masha Дякую.Я думаю тому що в рецепті є горіхи.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 09:12
0
prostoKsjy Дякую!
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 09:11
0
Ця слойка дуже смачна.
avatar

babenko-tanya

  • 04 лютого 2010, 09:10
0
Дана, напевне можна.
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 02:08
0
Спробую, такі апетитні.
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 02:07
0
Цікавий рецепт. Такі апетитні булочки вийшли. А чому вони «марципан» називаються?
avatar

Masha

  • 04 лютого 2010, 02:05
0
Гарненькі булочки, такі апетитні у тебе получились!
avatar

prostoKsjy

  • 03 лютого 2010, 22:29
0
з усіх ласощів слойка для мене найкраща!
avatar

prostoKsjy

  • 03 лютого 2010, 22:26
0
Я незнаю, не пробувала.
avatar

babenko-tanya

  • 03 лютого 2010, 21:28
0
А якщо форма без цієї штуки в середині? Можна і в такій пекти?
avatar

Dana

  • 03 лютого 2010, 20:52
0
Конкурси ми любим, особливо призи. Дуже дякую за це: )
avatar

Masha

  • 03 лютого 2010, 18:04
0
Смачний кекс, спробую приготувати.
avatar

Masha

  • 03 лютого 2010, 18:02
0
Зате смачний.
avatar

babenko-tanya

  • 02 лютого 2010, 21:17
0
В мене не було свіжої м«яти і я зробила м»ятний чай і заварила ним каву))З мене всі прікалувались… до того моменту поки я не дала їм скуштувати.Сподобалось!
avatar

prostoKsjy

  • 02 лютого 2010, 20:25
0
Мабуть самий простий рецепт кексу, який я тільки бачила
avatar

prostoKsjy

  • 02 лютого 2010, 20:20
0
і виграють від цього всі. особливо чоловіки, які врешті куштують всю цю смакоту, яку Ви готуєте
avatar

Scratch

  • 02 лютого 2010, 20:03
0
ну і нічого. попереду ще багато призівце ми обіцяємо
avatar

Scratch

  • 02 лютого 2010, 20:01