Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Картопляне пюре "Їжачки"
/
Для дітей
10
0
Ой які гарненькі їжачки.Інтересне оформлення.
babenko-tanya
04 лютого 2010, 09:58
Кекс з маком
/
Кекси і мафіни
2
0
Смачний і цікавий кексик.
Masha
04 лютого 2010, 09:51
М'ясні пірамідки з яйцем
/
Страви з м'яса
6
0
Дякую всім.
babenko-tanya
04 лютого 2010, 09:16
Марципани
/
Печиво
7
0
Masha Дякую.Я думаю тому що в рецепті є горіхи.
babenko-tanya
04 лютого 2010, 09:12
Марципани
/
Печиво
7
0
prostoKsjy Дякую!
babenko-tanya
04 лютого 2010, 09:11
Дріжджова слойка
/
Печиво
4
0
Ця слойка дуже смачна.
babenko-tanya
04 лютого 2010, 09:10
Кекс "Повітряний"
/
Кекси і мафіни
11
0
Дана, напевне можна.
Masha
04 лютого 2010, 02:08
Дріжджова слойка
/
Печиво
4
0
Спробую, такі апетитні.
Masha
04 лютого 2010, 02:07
Марципани
/
Печиво
7
0
Цікавий рецепт. Такі апетитні булочки вийшли. А чому вони «марципан» називаються?
Masha
04 лютого 2010, 02:05
Марципани
/
Печиво
7
0
Гарненькі булочки, такі апетитні у тебе получились!
prostoKsjy
03 лютого 2010, 22:29
Дріжджова слойка
/
Печиво
4
0
з усіх ласощів слойка для мене найкраща!
prostoKsjy
03 лютого 2010, 22:26
Кекс "Повітряний"
/
Кекси і мафіни
11
0
Я незнаю, не пробувала.
babenko-tanya
03 лютого 2010, 21:28
Кекс "Повітряний"
/
Кекси і мафіни
11
0
А якщо форма без цієї штуки в середині? Можна і в такій пекти?
Dana
03 лютого 2010, 20:52
Переможець січня
/
Конкурси
30
0
Конкурси ми любим, особливо призи. Дуже дякую за це: )
Masha
03 лютого 2010, 18:04
Кекс "Повітряний"
/
Кекси і мафіни
11
0
Смачний кекс, спробую приготувати.
Masha
03 лютого 2010, 18:02
Кекс "Повітряний"
/
Кекси і мафіни
11
0
Зате смачний.
babenko-tanya
02 лютого 2010, 21:17
Кава-мохіто
/
Кава
2
0
В мене не було свіжої м«яти і я зробила м»ятний чай і заварила ним каву
))З мене всі прікалувались… до того моменту поки я не дала їм скуштувати.Сподобалось!
prostoKsjy
02 лютого 2010, 20:25
Кекс "Повітряний"
/
Кекси і мафіни
11
0
Мабуть самий простий рецепт кексу, який я тільки бачила
prostoKsjy
02 лютого 2010, 20:20
Конкурс на кращий рецепт лютого!
/
Конкурси
10
0
і виграють від цього всі. особливо чоловіки, які врешті куштують всю цю смакоту, яку Ви готуєте
Scratch
02 лютого 2010, 20:03
Переможець січня
/
Конкурси
30
0
ну і нічого. попереду ще багато призів
це ми обіцяємо
Scratch
02 лютого 2010, 20:01
←
3242
3243
3244
3245
3246
3247
3248
3249
3250
→
babenko-tanya