Прямий ефір


0
Ой як класно у нас скоро буде, гарні зміни, це завжди приємно. Окреме дякую за фото, щасливих авторів, я як дивилася, аж усміхалася.
avatar

Masha

  • 07 лютого 2010, 20:52
0
Ні це не моя я з Івано-франківська.
avatar

babenko-tanya

  • 07 лютого 2010, 20:32
0
А я дуже люблю з м«ясом
avatar

mikroba

  • 07 лютого 2010, 20:12
0
Які апетитні, треба буде й собі приготувати.
Давно чогось нового хочеться.
avatar

mikroba

  • 07 лютого 2010, 20:11
0
Кльово, вітаю кукораму
Дизайн такий симпатичний має бути, вже не дочекаюсь.
avatar

mikroba

  • 07 лютого 2010, 20:08
0
Дана каже, що бачила сьогодні фотку цих сирників (ймовірно, бо тарілка така сама чи дуже схожа) в передачі Ексклюзив про Ольгу Кириленко (на новому каналі). Прикольно
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 20:08
0
а я обожнюю такі штуки з гарбуза. нещодавно запікав з яблуками і грушами — смакота!
avatar

Scratch

  • 07 лютого 2010, 19:29
0
о! це мій улюблений рецептик кави!
доречі, якось з матір'ю пішли до кав'ярні і я там замовив таку каву, то мати спочатку думала що у склянці горілка
avatar

Scratch

  • 07 лютого 2010, 19:28
0
Підтримую колегу і приєднуюсь до його вітань і побажань.
Хочу додати, що крім нового дизайну, ми плануємо зробити декілька корисних сервісів, які, думаю, усім сподобаються.
І повторюсь, але Готуймо разом — разом смачніше!
avatar

Scratch

  • 07 лютого 2010, 19:12
0
Насправді, винятково з медитативно-вибрикових причин я мелю каву лише у ручній кавомолці щоразу перед заварюваннямІ мені дуже ця справа подобається. Я навіть спеції почала у ступці молоти. Але механічна кавомолка незамінна штука, коли тре помолоти у пудру цукор або горіхи ))
avatar

Lana

  • 07 лютого 2010, 19:04
0
Мені здається, що це просто набиваєш руку ( і то часом може щось піти не так).
avatar

Lyuba

  • 07 лютого 2010, 18:47
0
Дякі Даночко, надіюсь щастя з голубцями мене цього разу не омине!
avatar

prostoKsjy

  • 07 лютого 2010, 18:46
0
Насправды, я гарбуз терпіти не можу. А тут пішов, «як теща під лід» (перепрошую у потенційних і наявних тещ, народна творчість)
avatar

Lana

  • 07 лютого 2010, 18:13