Прямий ефір


0
Деколи навіть треба
avatar

Scratch

  • 11 лютого 2010, 20:00
0
Ясно! Дякую! Не знала!!!
avatar

Ksenij

  • 11 лютого 2010, 08:23
0
Гарненьке печиво
avatar

babenko-tanya

  • 10 лютого 2010, 23:44
0
Якогось вишуканого смаку не варто очікувати, але воно не лише на вигляд непогано. Головне — простіше нема куди і зіпсувати неможливо.
avatar

Lana

  • 10 лютого 2010, 22:38
0
Виглядає смачно.
avatar

babenko-tanya

  • 10 лютого 2010, 22:33
0
Смакота!!! Я б від неї невідмовилася. А можна ікри без конусів.
avatar

babenko-tanya

  • 10 лютого 2010, 22:32
0
А що таке цинамон?
avatar

Ksenij

  • 10 лютого 2010, 21:38
0
Дякую
avatar

Masha

  • 10 лютого 2010, 14:35
0
Смачні рулетики.
avatar

Masha

  • 10 лютого 2010, 14:33
0
на здоров'я!!! дуже рада, що Вам сподобалося
avatar

retgdwer_a

  • 09 лютого 2010, 22:04
0
Пекла за вашим рецептом! Дуже смачно! Дякую!
avatar

Lyuba

  • 09 лютого 2010, 21:48
0
А що поробиш. То приїжжай в гості.
avatar

babenko-tanya

  • 09 лютого 2010, 21:44
0
Хочу! Ви думаєте легко в гуртожитку на все це дивитися?
avatar

Dana

  • 09 лютого 2010, 21:38
0
Маша, на тісто десь 100гр. молока, 250гр. маргарину. Успіху!
avatar

Dana

  • 09 лютого 2010, 21:35
0
Дякую!
avatar

babenko-tanya

  • 09 лютого 2010, 21:29
0
Я думаю, що то взагалі не проблема… В кожного свій стиль викладки рецептів, тим і цікаво. Вже просто чудова команда майстрів своєї справи зібралася на cookorami: чудові рецепти, один одного краще, які ви викладаєте майже любу людину зацікавлять готувати для сім"і з задоволенням. Велике вам, дівчата, спасибі за ваші, не побоюся цього слова, ШЕДЕВРИ.
avatar

Lyuba

  • 09 лютого 2010, 21:17
0
А я просто у своїх постах вказую ссилки на подібні рецепти на кукорамі.
Перед тим як викласти рецепт шукаю чи такий вже є.
avatar

mikroba

  • 09 лютого 2010, 15:05
0
Нівякому разі не хотіла вас образити, просто про всяк випадок вставила ссилки своїх рецептів, може комусь буде цікаво подивитися. А взагалі таке печиво можна робити з любого тіста, навіть з дріжджового булочки такі робити.
avatar

Masha

  • 09 лютого 2010, 13:03
0
Дякую.
avatar

babenko-tanya

  • 09 лютого 2010, 13:01