Я думаю, що то взагалі не проблема… В кожного свій стиль викладки рецептів, тим і цікаво. Вже просто чудова команда майстрів своєї справи зібралася на cookorami: чудові рецепти, один одного краще, які ви викладаєте майже любу людину зацікавлять готувати для сім"і з задоволенням. Велике вам, дівчата, спасибі за ваші, не побоюся цього слова, ШЕДЕВРИ.
Нівякому разі не хотіла вас образити, просто про всяк випадок вставила ссилки своїх рецептів, може комусь буде цікаво подивитися. А взагалі таке печиво можна робити з любого тіста, навіть з дріжджового булочки такі робити.
Scratch