Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
Чесно подобається. Так гарно і не напряжно.
mikroba
08 лютого 2010, 19:49
Печиво "Серпантин"
/
Печиво
13
0
А схоже печиво вже є на кукорамі.
mikroba
08 лютого 2010, 19:46
Переможець грудня
/
Конкурси
36
0
ой… якби в мене була така функція як редагувати пост )). хай вже висить. буду лазити в базу, то відредагую.
stfalcon
08 лютого 2010, 15:29
Гарбуз запечений зі спеціями
/
Овочеві другі страви
13
0
вкотре передивляюсь шикарні фотки… тобі ще не пропонували фудстилістом працювати
?
stfalcon
08 лютого 2010, 13:31
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
тобто?
ми зараз робимо окремий тип записів — рецепт. до якого можна буде додавати список інгредієнтів і кроки з описом та картинками.
stfalcon
08 лютого 2010, 12:17
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
в «Хмаринку тегів»? вони там автоматично з’являться, якщо їх буде хоча б 10ть штук
stfalcon
08 лютого 2010, 12:16
Курка фарширована млинцями
/
Страви з птиці
8
0
Це фантастика! Я минулого року куштувала таку курочку! Але її готувати потрібно цілий день і майстерність рук тут повинна бути феноменальною! Молодець!
prostoKsjy
08 лютого 2010, 10:53
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
А іще, подача рецепту варіантом?
Masha
08 лютого 2010, 00:55
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
В мене тут ідея. А можна в теги вивести свята? Наприклад: Пасха, Різдво, Новий рік…
Masha
08 лютого 2010, 00:54
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
І я чекаю на блендер, зразу і фото виставлю.
Masha
07 лютого 2010, 23:07
Переможець грудня
/
Конкурси
36
0
Хлопці, відредагуйте перший пост. Бо я там смайлик вставила з
xsmile.ru/
а вони якийсь банер замість мого смайлу вліпили.
mikroba
07 лютого 2010, 22:01
Гарбуз запечений зі спеціями
/
Овочеві другі страви
13
0
Я на сортах не знаюся. Але цей гарбуз солодкуватий, насичено помаранчевий, і такий довгастий, не круглий, як звичайний, а схожий більше на кабачок.
Lana
07 лютого 2010, 21:46
Гарбуз запечений зі спеціями
/
Овочеві другі страви
13
0
Що то за сорт з таким аж до червоного кольором? Полюбляю все запечене. А цей гарбуз шикарно виглядає.
Lyuba
07 лютого 2010, 21:31
Конвертики з сиром
/
Пиріжки
9
0
ой. сорі
stfalcon
07 лютого 2010, 21:03
"Передвалентиння", або ідеальний романтичний десерт з одного яблука або яблука з сабаньйоном
/
Фруктові десерти
8
0
ну та. забрав нарешті
доречі на св.Валентина планую відкрити шампанське відкладене ще після вступу до коледжу ))
на ньому ще написано «відкрити після диплому»
stfalcon
07 лютого 2010, 21:02
Фаршировані деруни
/
Овочеві другі страви
5
0
хто ж з м’ясом не любить
stfalcon
07 лютого 2010, 20:59
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
чесно подобається? а то мене момент зміни дизайну трохи хвилює
. але й з дефолтним залишатись далі не можна
stfalcon
07 лютого 2010, 20:57
Голубці
/
М'ясні другі страви
13
0
Такі апетитні.
Masha
07 лютого 2010, 20:57
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
ага, я давно хотів їх всі разом викласти
тепер чекаєм твого фото з блендером
stfalcon
07 лютого 2010, 20:56
"Передвалентиння", або ідеальний романтичний десерт з одного яблука або яблука з сабаньйоном
/
Фруктові десерти
8
0
Дякую за рецепт, дуже сподобався.
Masha
07 лютого 2010, 20:55
←
3237
3238
3239
3240
3241
3242
3243
3244
3245
→
mikroba