Прямий ефір


0
Чесно подобається. Так гарно і не напряжно.
avatar

mikroba

  • 08 лютого 2010, 19:49
0
А схоже печиво вже є на кукорамі.
avatar

mikroba

  • 08 лютого 2010, 19:46
0
ой… якби в мене була така функція як редагувати пост )). хай вже висить. буду лазити в базу, то відредагую.
avatar

stfalcon

  • 08 лютого 2010, 15:29
0
вкотре передивляюсь шикарні фотки… тобі ще не пропонували фудстилістом працювати ?
avatar

stfalcon

  • 08 лютого 2010, 13:31
0
тобто?

ми зараз робимо окремий тип записів — рецепт. до якого можна буде додавати список інгредієнтів і кроки з описом та картинками.
avatar

stfalcon

  • 08 лютого 2010, 12:17
0
в «Хмаринку тегів»? вони там автоматично з’являться, якщо їх буде хоча б 10ть штук
avatar

stfalcon

  • 08 лютого 2010, 12:16
0
Це фантастика! Я минулого року куштувала таку курочку! Але її готувати потрібно цілий день і майстерність рук тут повинна бути феноменальною! Молодець!
avatar

prostoKsjy

  • 08 лютого 2010, 10:53
0
А іще, подача рецепту варіантом?
avatar

Masha

  • 08 лютого 2010, 00:55
0
В мене тут ідея. А можна в теги вивести свята? Наприклад: Пасха, Різдво, Новий рік…
avatar

Masha

  • 08 лютого 2010, 00:54
0
І я чекаю на блендер, зразу і фото виставлю.
avatar

Masha

  • 07 лютого 2010, 23:07
0
Хлопці, відредагуйте перший пост. Бо я там смайлик вставила з xsmile.ru/ а вони якийсь банер замість мого смайлу вліпили.
avatar

mikroba

  • 07 лютого 2010, 22:01
0
Я на сортах не знаюся. Але цей гарбуз солодкуватий, насичено помаранчевий, і такий довгастий, не круглий, як звичайний, а схожий більше на кабачок.
avatar

Lana

  • 07 лютого 2010, 21:46
0
Що то за сорт з таким аж до червоного кольором? Полюбляю все запечене. А цей гарбуз шикарно виглядає.
avatar

Lyuba

  • 07 лютого 2010, 21:31
0
ой. сорі
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 21:03
0
ну та. забрав нарешті
доречі на св.Валентина планую відкрити шампанське відкладене ще після вступу до коледжу ))

на ньому ще написано «відкрити після диплому»
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 21:02
0
хто ж з м’ясом не любить
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 20:59
0
чесно подобається? а то мене момент зміни дизайну трохи хвилює . але й з дефолтним залишатись далі не можна
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 20:57
0
Такі апетитні.
avatar

Masha

  • 07 лютого 2010, 20:57
0
ага, я давно хотів їх всі разом викласти

тепер чекаєм твого фото з блендером
avatar

stfalcon

  • 07 лютого 2010, 20:56