Прямий ефір


0
Грузини рулять
avatar

prostoKsjy

  • 15 лютого 2010, 11:40
0
тримай права Адміністратора до нього
avatar

stfalcon

  • 15 лютого 2010, 11:12
0
на здоров'я
avatar

retgdwer_a

  • 15 лютого 2010, 11:11
0
дякую. забираю в обране
avatar

stfalcon

  • 15 лютого 2010, 11:07
0
круто! згадався Рататуй
avatar

stfalcon

  • 15 лютого 2010, 11:06
0
і я такі люблю!
avatar

stfalcon

  • 15 лютого 2010, 11:05
0
Дякую! Вони насправді смачні і швидкі в приготуванні.
avatar

babenko-tanya

  • 15 лютого 2010, 09:57
+1
Я готую піцу!!! Завтра виставлю фото.
avatar

Masha

  • 14 лютого 2010, 23:38
0
Також колись бачила, та приготувати забоялась. Рецептик візьму, може наважусь.
avatar

Masha

  • 14 лютого 2010, 23:33
0
Смачні рогалики.
avatar

Masha

  • 14 лютого 2010, 22:24
0
Класні у вас десерти.
avatar

Masha

  • 14 лютого 2010, 22:05
0
Смакота, я дуже люблю такі штучки. Я цей рецепт, ще на вашому сайті запримітила.
avatar

Masha

  • 14 лютого 2010, 21:53
0
Класні трубочки, давно хочу такі зробити.
avatar

Masha

  • 14 лютого 2010, 21:49
0
Головне — велика біла тарілка, щоб робила фон )))
avatar

Lana

  • 14 лютого 2010, 16:28
0
виглядає як у кращих ресторанахшикарно!
avatar

Scratch

  • 14 лютого 2010, 16:03
0
Ех, таки не зготувала їх. Але ще обов«язково зроблю.
avatar

mikroba

  • 14 лютого 2010, 12:32
0
На жаль, я поки що не зможу вам допомогти.
Або ж зготую і комусь подарую )
Мені б чогось дієтичного.
avatar

mikroba

  • 14 лютого 2010, 12:32
0
як же я довго задивляюся на macroons але певно готувати їх буду вже в новій духовці а рецептик у обране
avatar

retgdwer_a

  • 14 лютого 2010, 00:51