Прямий ефір


0
І, якщо не тяжко, будь ласка, рецепт ваших млинців: я думаю, що не тільки мені цікаво.
avatar

Lyuba

  • 12 лютого 2010, 19:05
0
В мене єдина проблема. Я ще жодного разу не зробила нормальних млинців.
Якийсь нефарт
Але обов«язково навчусь.
avatar

mikroba

  • 12 лютого 2010, 17:01
0
Заспамлю вже Ваш запис.
З желатином ясно, а от з желе не дуже.
Але спробую зробити з того, що маю.
avatar

mikroba

  • 12 лютого 2010, 16:59
0
Я хочу зробити, але мені треба знати точніше скільки мають ваші пачки.
В мене 1 пачка желатину — 10 гр
1 пачка желе — 90 гр
avatar

mikroba

  • 12 лютого 2010, 16:54
0
Треба спробувати на Валентина. Якраз думала чим би то порадувати коханого
avatar

mikroba

  • 12 лютого 2010, 15:59
0
Так, то вже вийшла не іриска, а глазурь. Але всерівно смачно і дуже ароматно: )
avatar

Masha

  • 12 лютого 2010, 12:38
0
В мене одні вийшли тонкіші, інші товстіші. Ті, що тонкі більш сухі, то для мене. А ті що грубенькі і мякші, то для дітей і чоловіка.
avatar

Masha

  • 12 лютого 2010, 12:37
0
Лана, я з вашими десертами з дієти збилася. Але нічого, воно того варте. Люблю і зефір і маршмелоу, спробую приготувати. Дякую.
avatar

Masha

  • 12 лютого 2010, 12:34
0
Ромашкове поле ))
Бретон ніжніший за клафуті, він більш повітряний (мабуть, за рахунок більшої кількості молока), а клафуті хоч і схоже на велику оладку, але теж дуже смачне
avatar

Lana

  • 12 лютого 2010, 06:57
0
Кажуть, якщо переварити, то вже помадка, але як на мене — яка різниця, якщо смачно
ПС. до мене краще на «ти», а то я ніяковію
avatar

Lana

  • 12 лютого 2010, 06:49
0
Ой, яке воно гарне! А я боялася робити товстеньке, думала не пропечеться, зате таке не сохнутиме. Наступного разу обов«язково зроблю потовще
avatar

Lana

  • 12 лютого 2010, 06:48
0
Подавати з гарячим шоколадом чи кавою у ліжко.

Мені така ідея сподобалася.Впевнена що хмаринки смачні.
avatar

babenko-tanya

  • 11 лютого 2010, 23:26
0
І просто
avatar

Scratch

  • 11 лютого 2010, 23:20
0
Смачно.
avatar

Masha

  • 11 лютого 2010, 23:16
0
Обов'язково приготую, люблю смак вишні і шоколаду.
avatar

Masha

  • 11 лютого 2010, 23:14
0
Знову дописую. правда іриску я трохи переварила, не така як у вас вийшла. Але то нічого, зате вона застигла и печиво можна було поскладати в коробку.
avatar

Masha

  • 11 лютого 2010, 23:12
0
Приготувала вчора, печиво супер смачне. А гарбузова іриска, я ще такой ароматної ніколи не варила, по можливості буду використовувати і в інших рецептах. Дякую за рецептик.
avatar

Masha

  • 11 лютого 2010, 23:08
0
Забула написати, робила з чорносливом.
avatar

Masha

  • 11 лютого 2010, 23:00
0
Приготувала вчора цей пиріг, дуже смачно і легко в приготуванні. Лана, дуже дякую за рецепт, а всім іншим рекомендую попробувати, не пошкодуєте. Готовила в формі 26 см, думала купити 23 см., але зараз немає можливості, а приготувати дуже хотілось.
avatar

Masha

  • 11 лютого 2010, 22:59