Ромашкове поле ))
Бретон ніжніший за клафуті, він більш повітряний (мабуть, за рахунок більшої кількості молока), а клафуті хоч і схоже на велику оладку, але теж дуже смачне
Приготувала вчора, печиво супер смачне. А гарбузова іриска, я ще такой ароматної ніколи не варила, по можливості буду використовувати і в інших рецептах. Дякую за рецептик.
Приготувала вчора цей пиріг, дуже смачно і легко в приготуванні. Лана, дуже дякую за рецепт, а всім іншим рекомендую попробувати, не пошкодуєте. Готовила в формі 26 см, думала купити 23 см., але зараз немає можливості, а приготувати дуже хотілось.
Lyuba