Цей рецепт повинен перемогти у лютому.
І ще я помітила, що Ви Lana дуже активно готуєте, мабуть таки кавамолка дуже стимулює. Бажаю успіху, вірю що Ви виграєте.
А я ще раджу винести цей пост десь так, щоб його не треба було шукати
Ну у Вас висить така лінка
, от і для цієї забавки було б не погано.
А назву для неї я б запропонувала «Я хочу...»
у нашому місцевому барі «Лівий берег» (Оперинй театр, Львів) готують такий же десерт, але у саму «начинку» кладуть чи цедру лимона чи лімончеллу, я ще не розібралась… Рецепт чудовий!
Млинці наспрвді пекла я! Склад:
1/4 л. молока
1/4 л. води
1ст.л цукру (без гірки)
дрібка солі
5 ст.л олії
250 гр. муки, може бути і більше
3-4 яйця
Я збиваю міксером до того моменту коли маса буде такої консенстенції як рідка сметана.Надіюсь Люба млинці на цей раз получаться
Masha