Прямий ефір


0
Піца вже на головній!!!
avatar

Masha

  • 15 лютого 2010, 23:28
0
Практика точно потрібна і добрий рецепт не останнє місце займає.
avatar

Masha

  • 15 лютого 2010, 23:26
0
та, наскільки я зрозумів і побачив, головне руку набить. тобто — тренуватись і ще раз тренуватись
avatar

Scratch

  • 15 лютого 2010, 22:45
0
непогана ідея! обдумаємо і, думаю, зробимо)
avatar

Scratch

  • 15 лютого 2010, 22:43
0
Цей рецепт повинен перемогти у лютому.
І ще я помітила, що Ви Lana дуже активно готуєте, мабуть таки кавамолка дуже стимулює. Бажаю успіху, вірю що Ви виграєте.
avatar

mikroba

  • 15 лютого 2010, 22:37
+1
Вони такі чудові, слюнки течуть
avatar

mikroba

  • 15 лютого 2010, 22:34
0
Буду вчитись, дякую
avatar

mikroba

  • 15 лютого 2010, 22:32
0
А я ще раджу винести цей пост десь так, щоб його не треба було шукати
Ну у Вас висить така лінка

, от і для цієї забавки було б не погано.
А назву для неї я б запропонувала «Я хочу...»
avatar

mikroba

  • 15 лютого 2010, 22:29
0
Оце і мала на увазі.Стьопа ти про що подумав, тобі їхня кухня не подобається
?
avatar

prostoKsjy

  • 15 лютого 2010, 21:22
0
я думаю, рулять в плані кухні і страв
avatar

Scratch

  • 15 лютого 2010, 21:18
0
виклав рецепт млинців окремо: cookorama.net/uk/mlynci/mlynci.html фото не дуже, зато млинці)))
avatar

Scratch

  • 15 лютого 2010, 20:53
0
зараз я їх окремим рецептом оформлю
avatar

Scratch

  • 15 лютого 2010, 20:25
0
Мені теж сподобалась ідея! Я за!
avatar

Ksenij

  • 15 лютого 2010, 17:24
0
Дякую за рецепт. В мене млинці вдаються, але саме млинців я збираю рецепти.
avatar

Lyuba

  • 15 лютого 2010, 14:18
0
а з цього місця детальніше
avatar

stfalcon

  • 15 лютого 2010, 13:35
0
у нашому місцевому барі «Лівий берег» (Оперинй театр, Львів) готують такий же десерт, але у саму «начинку» кладуть чи цедру лимона чи лімончеллу, я ще не розібралась… Рецепт чудовий!
avatar

prostoKsjy

  • 15 лютого 2010, 11:58
0
або зап"є
avatar

prostoKsjy

  • 15 лютого 2010, 11:53
0
Крута ідея. КУКОРАМА зе бест!!!
avatar

prostoKsjy

  • 15 лютого 2010, 11:51
+1
Млинці наспрвді пекла я! Склад:
1/4 л. молока
1/4 л. води
1ст.л цукру (без гірки)
дрібка солі
5 ст.л олії
250 гр. муки, може бути і більше
3-4 яйця
Я збиваю міксером до того моменту коли маса буде такої консенстенції як рідка сметана.Надіюсь Люба млинці на цей раз получаться
avatar

prostoKsjy

  • 15 лютого 2010, 11:48