Думаю, що лінки на інші сайти, то не діло.
Або ж краще просто писати ідеї, а хто має бажання, той каже, що буде готувати і після нього не буде повторень.
Але тоді треба час, щоб зготувати.
Пропоную так:
— хтось пише «хочу побачити рецепт штруделя з яблуками»
— наступний пише «беру»
— тоді чекаємо і той, хто взяв постає рецепт, а коли запостив пише в коменти «готово і ссилку на рецепт на cookorama»
— далі той, хто запостав рецепт пише, що він хоче побачити
— і т.д.
Подивилася. Борошно в сирому вигляді? Однозначно ні… яйця там теж лякають, якщо чесно. Щойно порізали ті, що на натуральному соці — значно краще за ті, що з желе були.
Немає різниці, яка у мене пачка і у вас. На кожній пачці желатину написано скільки саме цього желатину потрібно додавати на певну кількість води. Є ж різні виробники.
Scratch