Прямий ефір


0
цікаво, а не сильно гірчить?
avatar

Scratch

  • 13 лютого 2010, 16:27
0
Головне, щоб клафуті не дуже «веселе» вийшло ))
avatar

Lana

  • 13 лютого 2010, 16:18
0
В мене тато вино домашнє робить, там такі вишеньки «п»яні" і алкоголю додавати не потрібно! Дякую за рецепт!
avatar

Dana

  • 13 лютого 2010, 16:12
0
давай я спробую
от дуже хочу навчитись готувати піццу. в нас є два рецепти cookorama.net/search/topics/?q=%D0%BF%D0%B8%D1%86%D1%86%D0%B0 але вони не покрокові і тому я по них нічого толкового не приготую
avatar

stfalcon

  • 13 лютого 2010, 16:07
0
Я б з м«ясцем зробила!
avatar

Dana

  • 13 лютого 2010, 16:02
0
ну що — хто видасть перше завдання?
avatar

Scratch

  • 13 лютого 2010, 13:32
0
перший варіант — те що треба!!! так і будемо робити!
avatar

Scratch

  • 13 лютого 2010, 13:28
0
Думаю, що лінки на інші сайти, то не діло.
Або ж краще просто писати ідеї, а хто має бажання, той каже, що буде готувати і після нього не буде повторень.
avatar

mikroba

  • 13 лютого 2010, 13:27
0
Але тоді треба час, щоб зготувати.
Пропоную так:
— хтось пише «хочу побачити рецепт штруделя з яблуками»
— наступний пише «беру»
— тоді чекаємо і той, хто взяв постає рецепт, а коли запостив пише в коменти «готово і ссилку на рецепт на cookorama»
— далі той, хто запостав рецепт пише, що він хоче побачити
— і т.д.
avatar

mikroba

  • 13 лютого 2010, 13:25
0
Також на cookorama є такі рецепти зразів
Від Scratch: Зрази картопляні.
Від mikroba: Картопляники (зрази) з грибами
avatar

mikroba

  • 13 лютого 2010, 13:21
0
і так і так. краще, звичайно, викладати рецепт.
avatar

Scratch

  • 13 лютого 2010, 11:06
0
Звичайно можна, тільки мені здається що вони будуть занадто солодкі.
avatar

babenko-tanya

  • 13 лютого 2010, 10:26
0
І можна ще в середину додати якійсь крем. Хоча такі трубочки смачні і самі.
avatar

Lyuba

  • 13 лютого 2010, 09:45
0
Тобто я можу написати комент з ссилкою на рецепт?
Чи то мені треба буде приготувати, а тоді викласти?
avatar

mikroba

  • 13 лютого 2010, 01:15
0
Подивилася. Борошно в сирому вигляді? Однозначно ні… яйця там теж лякають, якщо чесно. Щойно порізали ті, що на натуральному соці — значно краще за ті, що з желе були.
avatar

Lana

  • 12 лютого 2010, 19:28
0
Немає різниці, яка у мене пачка і у вас. На кожній пачці желатину написано скільки саме цього желатину потрібно додавати на певну кількість води. Є ж різні виробники.
avatar

Lana

  • 12 лютого 2010, 19:24
0
до речі, я жж чогось не читаю, мені тут вистачає
avatar

Lana

  • 12 лютого 2010, 19:24
0
завтра будуть
avatar

Scratch

  • 12 лютого 2010, 19:16
0
класна штука!!! теж готувала на днях і теж вирішила наступну порцію робити з соку… ще б агаром десь розжитися
avatar

retgdwer_a

  • 12 лютого 2010, 19:10