Мені подобається, що він варіативний — можна дати какао і зробити шоколадні маракорни, а склеїти їх білим шоколадом. Чи ірискою. Чи білим шоколадом, розведеним вершками, настояними на каркаде — буде червона серединка.
Та ні, це не те щоб до завтра, ми не святкуємо.
Чоловік смакуватиме ними вже сьогодні, до нас друзі прийдуть. Завтра ми святкуватимем Масляну у скансені. А ще я сьогодні готувала флан і сациві, просто ще не викладала
retgdwer_a