Прямий ефір


0
так точно… до живого холодного пива… все пора мені йти спати, а то зараз піду готувати
avatar

retgdwer_a

  • 14 лютого 2010, 00:48
0
До пива мабуть бомба
avatar

Lana

  • 14 лютого 2010, 00:27
0
невже мені прийдеться виконувати? врятуйте мене!
avatar

Scratch

  • 13 лютого 2010, 22:34
0
Мені подобається, що він варіативний — можна дати какао і зробити шоколадні маракорни, а склеїти їх білим шоколадом. Чи ірискою. Чи білим шоколадом, розведеним вершками, настояними на каркаде — буде червона серединка.
avatar

Lana

  • 13 лютого 2010, 20:42
0
Ми колись такі у вафельниці робили І начиняли згущенкою, яку я терпіти не могла, але любила молодша сестра, я такі їла порожніми
avatar

Lana

  • 13 лютого 2010, 20:22
0
Та ні, це не те щоб до завтра, ми не святкуємо.
Чоловік смакуватиме ними вже сьогодні, до нас друзі прийдуть. Завтра ми святкуватимем Масляну у скансені. А ще я сьогодні готувала флан і сациві, просто ще не викладала
avatar

Lana

  • 13 лютого 2010, 19:04
0
ну на днях і я постаратимусьхоча до тебе мені ще далеко
avatar

Scratch

  • 13 лютого 2010, 18:58
0
Оце підготовка до завтрашнього дня! Хлопець буде радий!
avatar

Dana

  • 13 лютого 2010, 18:42
0
от цікаво мені, хтось іще додаватиме рецепти, чи я одна тягтиму цей розділ?)))
avatar

Lana

  • 13 лютого 2010, 18:41
0
Я мала на увазі рецепти зразів: в кожного свій рецепт картопляного тіста, а начинки — їх сотні.
avatar

Lyuba

  • 13 лютого 2010, 18:10
0
Дякую, пішла готувати: )
avatar

Masha

  • 13 лютого 2010, 17:58
0
Залежить від того, скільки покласти ))
Я даю на кінчику ножа, тому нічого страшного з кавою не стає
avatar

Lana

  • 13 лютого 2010, 17:17
0
це про какао, а я про червоний перець)))
avatar

Scratch

  • 13 лютого 2010, 17:05
0
що файно розчиняється і не гірчить
avatar

stfalcon

  • 13 лютого 2010, 17:01
0
то вже хто скільки з’їсть
avatar

stfalcon

  • 13 лютого 2010, 16:59
0
Це чудово, що до тих рецептів які в нас вже є, додали ще один рецепт: «зрази з капустою».
avatar

Lyuba

  • 13 лютого 2010, 16:58
0
В мірному стакані.
avatar

Dana

  • 13 лютого 2010, 16:47
0
Дана, в мене ще одне запитання. Ти борошно відмірювала на вагах чи в стакані? 600 мл. чи 600 гр.
avatar

Masha

  • 13 лютого 2010, 16:34