Прямий ефір


0
Ну поїсти я люблю, а щось приготувати зараз часу особливо немає Але може й порадую якимись рецептами
avatar

Wolpix

  • 16 лютого 2010, 15:15
0
і у вині вони непогано розбираються
avatar

prostoKsjy

  • 16 лютого 2010, 13:27
0
Дивись мені!))
avatar

prostoKsjy

  • 16 лютого 2010, 13:26
0
Майже автентичний рецепт.Тільки в оригіналі кладуть замість зеленого горошту мариновані боби. Але це всерівно смачно!
avatar

prostoKsjy

  • 16 лютого 2010, 13:25
0
Смачно, тільки мені без горошку і кукурудзи.
avatar

Masha

  • 16 лютого 2010, 13:01
0
та я жартую
avatar

stfalcon

  • 16 лютого 2010, 12:37
0
то ти на фоні «возвышаешься» ?
avatar

stfalcon

  • 16 лютого 2010, 12:35
0
куштував кілька разів щось схоже у Картопляній Хаті. думаю ваше в рази смачніше
avatar

stfalcon

  • 16 лютого 2010, 12:34
0
я бачила десь в інет-магазинах порошок агару, але там здається не було доставки в регіони
avatar

retgdwer_a

  • 16 лютого 2010, 12:03
0
Аааа, зрозуміло. Таких рослин є багато (у Японії, скажімо, теж є корінці для перетворення страв на желе), але я ніколи не бачила їх у продажу.
avatar

Lana

  • 16 лютого 2010, 11:57
0
агар-агар — рослинний замінник желатину, тут про нього трохи написано
avatar

retgdwer_a

  • 16 лютого 2010, 09:54
0
Дякую за відео, обов’язково це приготую, бо досить заінтригувало.
Юлія Висоцька дійсно специфічна, бо веде себе на кухні як дзиґа, але якщо оцінити це як раціональне використання часу (ну не люблю я лінивих і неповоротких, які роблять годину те, що можна зробити за 5 хвилин), то її мінус перетвориться в плюс. Залишилось лише відшліфувати плавність різких рухів, бо коли щось валиться зі звуком «трахтарарах», то це вже занадто ))
avatar

juliasha

  • 16 лютого 2010, 09:18
0
чим розжитися? О_о щось таке знайоме, а не пригадаю, що воно
avatar

Lana

  • 16 лютого 2010, 07:08
0
)) Дяки. Насправді, кавомолка тут ні до чого, просто мій чоловік дуже любить солодке, та й я ласунка ще та. А готую я винятково на вихідних, бо пізно повертаюся з роботи. А до кінця лютого взагалі, мабуть, нічого не буде від мене, бо я їду на тиждень у гори
До речі, дуже дивно, скажімо, мені от рецепт флана подобається значно більше за хмаринки, а от чому людям так припали вони до душі…
avatar

Lana

  • 16 лютого 2010, 07:08
0
Дякую, вона дійсно велика. Чоловік її холодну замість хліба їсть.
avatar

Masha

  • 15 лютого 2010, 23:58
0
Вау, така велика і смачна!
avatar

mikroba

  • 15 лютого 2010, 23:54
+1
І так Я ХОЧУ гречку, може комусь це здасться дивним, але я її дуже люблю і часто готую, може у когось є якийсь смачній рецепт, про який я незнаю, буду вдячна.
Якщо довго не буде бажаючих, поміняю свою хотілку.
avatar

Masha

  • 15 лютого 2010, 23:38
0
А ще я тут собі подумала, що не обовязково щось бажати, тільки після того як виставиш свій рецепт. Можна робити живу чергу, просто записуватись. Наприклад, я вчора сказала, що буду робити піцу і тут же можна зразу заказати, щось собі. А то просто втрачається час. Наприклад людина сказала, що буде щось готувати, можливо і зготувала, але виставити рецепт сьогодні немає часу або можливості. от і день вде втрачено.
avatar

Masha

  • 15 лютого 2010, 23:32