Я дуже на свою маму подібна стаю- копія в копію як вона в таких роках-навіть голос з плином часу помінявся і став як у неї. До мене одного разу на вулиці підійшла незнайома мені жінка, коли я розмовляла і запитала чи я не донька ось такої і такої. Виявляється, жінка з моєю мамою працювали на одній фабриці. Зараз вони обидвоє на пенсії, давно не бачились. То вона по моєму голосу зі спини!!! впізнала голос моєї мами і підійшла поговорити.
Дякую! Старалася не пропустити жодної деталі і нюансу, які чула від Данила. Фото робив мій чоловік. Усі 3 години, бо я казала, що це спеціально для Кукорами і кукорамівців і хай постарається. Він, бідний, в кінці уже зовсім від цього фотографування заморився з незвички, сів і сидів пів години, нічого не фотографував, ні на кого не реагував ,тому деяких фото процесу останніх страв не буде . Це я можу годину фотографувати одну страву і мені нічого не стається — загартована роками
Це той, що яскраво-оранжевий, солодкий і смачний, з вираженим ароматом мускату. Його нюхаєш — і просто хочеться з"їсти самого навіть не готуючи. І не потрібно вигадувати усілякі хитрощі, щоб нагодувати рідних гарбузом — з таким гарбузом кожна страва перетворюється сама по собі на чудовий смаколик і рідні самі просять добавки. Ще не чула ні від кого, щоб хтось спробував страву з цим гарбузом і залишився до нього байдужим. У нас поширений сорт «Арабатський». У «Фуршеті» його постійно продають, у «Сільпо» теж бачу постійно. Ціна -приблизно 6 гривень за кілограм.
Дякую. Усе дуже залежить від марки мікрохвильовки. При однакових потужностях різні марки потребують різну кількість часу для випічки.Кожен лише сам може проекспериментувати зі своєю мікрохвильовкою для отримання хорошого результату.
Безе дійсно виходить дуже солодким, але справді до чаю без цукру — саме те!
Справді 80 гривень для такого майстер-класу — це зовсім дрібничка. Продукти, думаю, затягують навіть більше ніж на половину ціни точно, бо лише Дор Блю коштує порядку 200 гривень за кілограм. А ще ж риба ця дуже дорога. А аренда залу, а авторська робота кухаря, а робота людей, які усе це мали обслуговувати, розставляти і прибирати.
Словом, дуже гарна ціна на такий майстер-клас
Апельсини проварюються чотири рази, вода при цьому зливається і міняється. Це для того, щоб вимити цю гіркоту. Крем не гірчить після цього. Правда, трапляються апельсини з особливо гіркою шкіркою — тоді треба проварити додатково ще 2-3 рази, зливши воду.
Можна купити електричну духовку — невеличку. Коштує недорого і ситуацію з випічкою врятувала б. Чи мультиварку недорогу- у ній виходить чудова випічка. І забути собі взагалі про цю стародавню духовку -викинути її і згадувати як про страшний сон
Medunya