Recipes

Okroshka with kefir

Okroshka with kefir
Ingridients
3 шт.
1 bunch
1 bunch
5 шт.
200 g.
200 g.
3 шт.
150 g.
200 g.
1 l
20 g.
1 bunch
3 шт.
For 8 porions
potatoes
3 шт.
green onion
1 bunch
dill
1 bunch
garden radish
5 шт.
chicken fillet
200 g.
boiled sausage
200 g.
eggs
3 шт.
sour cream
150 g.
carbonated water
200 g.
kefir
1 l
mustard
20 g.
salt
ground black pepper
parsley
1 bunch
cucumbers
3 шт.

Okroshka with kefir
Okroshka — popular dish of Russian cuisine. Originates word «okroshka» from the verb «dice» because it is finely diced vegetables, poured with cold liquid. Traditional basis of okroshka is considered kvas, although the old days it was poured with cucumber or cabbage pickle. Today for okroshka use sour milk, kefir, yogurt, mineral water and even beer. For summer okroshka is an ideal decision: First, it is perfectly refreshing on a hot day, and secondly, it is not necessary to boil, so the vegetables kept vitamins. What can be on it? The most popular products for okroshka — cucumbers, carrots, radishes, herbs (parsley, dill, green onions) and boiled potatoes. Also okroshka can be prepared with boiled meat, chicken or fish. Boiled eggs and sour cream is usually added directly before serving.

PREPARATION
Wash greens, chop them.Add salt and rub well.

Grate radish and half of cucumbers. Dice the other part of cucumbers.

Chop boiled meat and boiled sausage.

Add chopped whites of boiled eggs.

Mix boiled yolks, mustard, salt, sour cream, ground pepper. Add all this to okroshka:

Boil and dice potatoes in jackets.

Pour kefir, mineral water, mix and put in the fridge for a few hours.

Enjoy it.

Bon Appetite!

Top of recipe "Okroshka with kefir"

Similar recipes
Comments (11)
RSS Collapse / Expand
 
 
+
0
О, для мене відкриття — додавати в окрошку газовану воду, я кожен раз додаю охолоджену кипячену воду! В наступний раз так і спробую, бо окрошка у мене чергове блюдо, є кожен день, бо дуже їїх мій чоловік полюбляє!
avatar

Mila

+
0
Міла, газованою водою дуже добре виходить — спробуй
avatar

Medunya

+
0
фото просто супер, й окрошка така страва яку дійсно полюбляють всі
avatar

Laran

+
0
Так, особливо в літню спеку — це порятунок
avatar

Medunya

+
0
також обожнюю її дорогесеньку)))) смакотище Леся у вас вийшло… ну і на фото дуже все класно
avatar

Vizajust

+
0
Дякую Це так суперсмачно і ніколи не набридає — чиста правда
avatar

Medunya

+
0
добавление минеральной воды, создает эффект «кваса» и конечно же, очень обогащает вкус окрошки! Лесь, очень вкусно и нарядно… а я никак немогу духом собраться и приготовить… это было любимое летнее блюдо моей мамы… Помню, мы когда переехали в Черновцы из России в 1971 году, к нам на обед пришел сосед, он по национальности был румын, так он когда благодарил маму, посоветовал суп подогревать.....
avatar

natapit

+
0
Окрошку підігріти — це круто
У мене ще є така історія про окрошку: було це в 90-і роки, коли дефіцит повний і нічого нігде не продається. Мама відправила свою доньку в літній табір. Ось уже останній день — дитина має приїхати. Мама схотіла приготувати щось особливе-особливе до приїзду улюбленої доньки.Сусідка порекомендувала приготувати окрошку. Навіть рецепт дала. Для мами цей суп був повною новинкою, але сусідка так розхвалювала. Ну вона, як і треба, ковбаси, огірків, зеленої цибулі, курячого м«яса нарізала, вареної картоплі. Залила усе кефіром і пригощає доньку, яка повернулася. А та дві ложки до рота взяла і відставила ложку.Дивиться на маму так сумно-сумно і каже: „Мамо, я усе розумію.Дефіцит і все таке. Але невже не можна було десь майонезу дістати. Заправити олів“є кефіром — це ж геть невдала ідея»
avatar

Medunya

+
0
Красивая окрошка, колоритная! Моя бабушка всегда готовила на квасе и я ужасно не любила такую окрошку, наотрез отказывалась её есть.Будучи взрослой стала готовить на кипячённой воде с большим количеством сметаны, потом у подруги в баре пробовала на мясном бульоне и стала готовить так.Сейчас готовлю через раз то на бульоне, то на сыворотке.
avatar

lakshmi

+
0
Спасибі, Анжела Як влучно підмітили росіяни:«На вкус и цвет товарища нет».В тім і сила російської окрошки, що можна її зготувати на будь-чий смак — варіантів величезна кількість .
avatar

Medunya

+
0
І я готувала днями окрошку, теж як і Анжела на сироватці, додаючи сметану, правда чоловік доказував, що найкраща і найправильніша на кефірі
avatar

Sellin