Прямий ефір


0
класно! аж собі захотілося . ти часто хліб печеш?
avatar

stfalcon

  • 19 вересня 2009, 23:51
0
Люблю медово — соєвий маринад, тільки соєвого соусу даю менше, це вже на любителя.
avatar

Masha

  • 19 вересня 2009, 17:24
0
Люблю ліниві вареники, цікава ідея з гарбузом.
avatar

Masha

  • 19 вересня 2009, 17:19
0
Так, зіпсувати майже неможливо, хіба що забути печиво в печі І швидко — це теж не остання перевага
avatar

Lana

  • 19 вересня 2009, 11:09
0
Дуже смачно, робила колись також кокосові печенька, але по іншому рецепту, вийшло супер.
avatar

Masha

  • 19 вересня 2009, 11:01
0
******************************
avatar

Masha

  • 18 вересня 2009, 21:38
0
за анекдот +1 за статтю — респект і прибіт сябрам з Біларусі
avatar

Scratch

  • 18 вересня 2009, 20:17
0
зачетна чтука
avatar

Scratch

  • 18 вересня 2009, 20:16
0
При кип'ятінні дійсно вітаміни розпадаються… Але я себе заспокоюю тим, що на малому вогні воно не дуже активне. І кришкою я теж закриваю, але вже потім, коли газ вимкнено.
Можна ще такий критерій готовності вказати: більшість ягід сплили і потріскались, а на стінках каструлі компот залишає фіолетові сліди.
avatar

manuna

  • 18 вересня 2009, 13:44
0
Фото такі апетитні.
avatar

Masha

  • 18 вересня 2009, 13:27
+2
При такому довгому кип'ятінні всі вітаміни розпадаються, уже при закипанні половину вітамінів ми втрачаєм. І кришку також не можна відкривати, покипів собі наш кампотик 1 хв. і хай напарюється під закритою кришкою. Бажаю всім міцного здоровя !!!
avatar

Masha

  • 18 вересня 2009, 13:23
0
а чому без вітамінів? просто я теж так варю )
avatar

stfalcon

  • 18 вересня 2009, 13:15
0
Ясно, а то я вже і сама задумалась.
avatar

Masha

  • 17 вересня 2009, 23:59
0
Дуже люблю різні компоти і варю їх кожен день, в тому числі і з винограду. Ви мені вибачте, але у вас вийде компот зовсім без вітамінів. Коли вариться компот відкривати кришку не можна і кип'ятити його не більше 1 хв., кришку відкривати тільки тоді, коли компот остигне.
avatar

Masha

  • 17 вересня 2009, 23:51
0
тоже правильно
avatar

Scratch

  • 17 вересня 2009, 21:49
0
Теж варіант, але це довго А компот за годину-півтори готовий.
avatar

manuna

  • 17 вересня 2009, 21:37
0
точно
avatar

Scratch

  • 17 вересня 2009, 18:32
0
трохи шкода виноград… його ж можна на вино пустити
avatar

stfalcon

  • 17 вересня 2009, 18:08
0
Я ж в кулінарії не профі… тому можу задати якесь безглузде питання.
avatar

prostoKsjy

  • 17 вересня 2009, 17:43
0
Дякую, дуже люблю куховарити, особливо люблю випічку.
avatar

Masha

  • 17 вересня 2009, 00:55