Прямий ефір


0
Ох, кстати — как же я люблю всякие такие штууууки!))) (лимонные всмысле!))
avatar

Graff

  • 15 вересня 2009, 14:11
0
О Боже — они же пугающие!)))
avatar

Graff

  • 15 вересня 2009, 14:09
0
Дуже цікаво спостерігати, як діти їдять тих їжачків.
avatar

Masha

  • 15 вересня 2009, 12:20
0
Дякую Іруся.
avatar

Masha

  • 15 вересня 2009, 12:18
0
Люблю таке.
avatar

Masha

  • 15 вересня 2009, 12:15
0
Прекрасний рецепт, хліб вийхов дуже апетитний.
avatar

Masha

  • 15 вересня 2009, 12:14
0
Ну ніхто не відміняв одвічних голіворів між Canon i Nikon, але нині я зустрічаю їх приблизно однаково. Цьому вже рочки 4 точно, це, здається, перший був з усієї серії, яку нині витягли на рівень ого-го
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 22:21
0
я пив пиво! а коктейль «світле пиво + преміум» мені фоткати совість не дозволяє
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 22:21
0
бо вони найкращі
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 22:18
0
і втикнув пофоткати коктейлі ))
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 22:17
0
є. і завдяки твому рецепту при підмозі гугля скоро з'являться нові
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 22:16
0
Добре, бо в принципі, штука ще не дуже поширена, як колись мікрохвильовки були, але вельми корисна. Надалі тоді додаватиму, мабуть, для стандартних режимів випікання, щоб не залежати від моделі пічки.
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 22:15
0
так і знав ще думав 350 чи 400й. останнім часом мені всі з кенонами трапляються ))
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 22:13
0
зато я — чесний!
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 22:11
0
Звичайно є. В мене, наприклад, мати дуже любить випікати. А домашній хліб — це супер круто!
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 22:09
0
домо арігато ^_~
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 22:07
0
Шіітаке в супермаркетах ще бачила (сушені), а от мірин — ні. До того ж, мені на Володимирському на розлив налили)) Там, до речі, ще наливають отой смачнючий соус унагі, солодкий, що до суші з вугра
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 22:03