Ну ніхто не відміняв одвічних голіворів між Canon i Nikon, але нині я зустрічаю їх приблизно однаково. Цьому вже рочки 4 точно, це, здається, перший був з усієї серії, яку нині витягли на рівень ого-го
Добре, бо в принципі, штука ще не дуже поширена, як колись мікрохвильовки були, але вельми корисна. Надалі тоді додаватиму, мабуть, для стандартних режимів випікання, щоб не залежати від моделі пічки.
Шіітаке в супермаркетах ще бачила (сушені), а от мірин — ні. До того ж, мені на Володимирському на розлив налили)) Там, до речі, ще наливають отой смачнючий соус унагі, солодкий, що до суші з вугра
Graff