Прямий ефір


0
Мир анимашекДЯКУЮ.
avatar

Masha

  • 15 вересня 2009, 19:36
0
Дякую, також перший раз почула і вирішила приготувати.Мир анимашек
avatar

Masha

  • 15 вересня 2009, 16:37
0
Прикольно придумано, швидкий сніданок і друзів можна на пиво запросити.
avatar

Zazazy

  • 15 вересня 2009, 16:21
0
І колір такий класний вийшов.
avatar

Zazazy

  • 15 вересня 2009, 16:18
0
До чого тільки наш народ не додумається, класна ідея.
avatar

Zazazy

  • 15 вересня 2009, 16:17
0
Смачно, класне фото.
avatar

Zazazy

  • 15 вересня 2009, 16:14
0
Випічка на соці, навіть не чув про таке. Класно придумано.
avatar

Zazazy

  • 15 вересня 2009, 16:13
0
Дуже цікаво спробувати.
avatar

Shef

  • 15 вересня 2009, 14:51
0
Дійсно на вигляд супер!!!
avatar

Shef

  • 15 вересня 2009, 14:48
0
Такі рум'яні і апетитні.
avatar

Shef

  • 15 вересня 2009, 14:47
0
Мир анимашекЗаходьте на чай, всі, в мене дома завжди свіжа випічка.
avatar

Masha

  • 15 вересня 2009, 14:34
0
О да!!! Цитадель картофельноїжаковой ненависти — ОТКРЫТА!!!!!!)))))

(флудомаразматичные припадки от недостачи алкоголя в крови)
avatar

Graff

  • 15 вересня 2009, 14:26
0
атака їжачків ?
avatar

stfalcon

  • 15 вересня 2009, 14:19
0
Хм… хорошая и интересная закусочка!!))
avatar

Graff

  • 15 вересня 2009, 14:14