Прямий ефір


0
буду чекати
avatar

Scratch

  • 26 вересня 2009, 22:12
0
Дякую Викладатиму нові, як вигадуватиму і куштуватиму, щоб знати, що я там наварила
avatar

Lana

  • 26 вересня 2009, 19:40
0
Воно таки солодке (ми вже пробували), але то не напій дууууже зрідка його вживають із суші, але переважно це суто кулінарна штука.
Я справді вже пояснювала у попередньому рецепті шо воно таке, ну і друге — я ніде не бачила рецептів з поясненнями О_О інтернет є у всіх, а подробиці використання у цьому рецепті цілком зрозумілі — замаринувати
У майбутньому у разі наявності якихось екзотичних інгрідієнтів буду просвітлювати
avatar

Lana

  • 26 вересня 2009, 19:38
0
це вже пояснювали в іншому рецепті
avatar

Scratch

  • 26 вересня 2009, 18:41
0
Ви в рецепті конкретизуйте про маринад.
Вкажіть, що
мірін — це дуже солодке рисове вино.
Бо не кожен знає про подробиці використання старояпонського напою.
avatar

Kagor

  • 26 вересня 2009, 16:45
0
організовуй фан клуб
avatar

stfalcon

  • 26 вересня 2009, 16:40
+1
шановна Lana — я ваш щирий кавовий прихильник!!! вимагаю ще кавових рецептів!
avatar

Scratch

  • 26 вересня 2009, 16:19
0
о! це я завтра буду собі на обід готувати)
avatar

Scratch

  • 26 вересня 2009, 16:13
0
класно! зараз спробую. а то погода дійсно якась ніяка
avatar

stfalcon

  • 26 вересня 2009, 14:49
0
Ой, яка цікава ідея…
avatar

Lana

  • 26 вересня 2009, 12:53
0
Класно, а один вечір можна і почекати.
avatar

Masha

  • 26 вересня 2009, 10:18
0
Дякую всім, рада що вам сподобалось.
avatar

Masha

  • 26 вересня 2009, 10:16
0
Ну, Машенька, як завжди креативно та цікаво! Супер!!!
avatar

Alter_Ego

  • 25 вересня 2009, 22:23
0
нормальна штука, з соусом — те що треба!
avatar

Scratch

  • 25 вересня 2009, 21:42
0
забавно
avatar

Scratch

  • 25 вересня 2009, 21:40
0
ага. клас! і не складно ніби. треба буде Дану порадувати коли приїде
avatar

stfalcon

  • 25 вересня 2009, 21:29
0
о. таку капусту моя мама любить готувати. а я її щось не дуже люблю. хіба більше нічого нема, тоді нормально йде
avatar

stfalcon

  • 25 вересня 2009, 21:13
0
І я люблю коли " капуста " хрумтить в мене в гаманці .І цвітну капусту в клярі теж люблю.
avatar

Masha

  • 25 вересня 2009, 01:34
0
Щоб хрумтіла капуста? Так ти мабуть і є той «нічний» кролик))
avatar

prostoKsjy

  • 23 вересня 2009, 23:45
0
Ну нічого, краще пізно чим ніколи
avatar

Masha

  • 23 вересня 2009, 00:07