Прямий ефір


0
так, а ну бігом не битися об заклад, йому ж боляче
правильно, відповідь на запитання лишилася у паельї
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 22:02
0
поняв. згадав — колись суші робили дома, купували. в принципі це і в супермаркетах є. хоча не знаю нарахунок якості…
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 22:00
0
ти як завжди в свому амплуа
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 21:59
0
стареньким canon 350D. фокус у об"єктиві-фіксі 50 1,8
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 21:59
0
от щас за офтоп тебети на страву подивись — смакота!
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 21:59
0
всьо. екстаз… б'юсь об заклад це якась зеркалка з некітовим об'єктивом?
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 21:57
0
я балдію вже просто дивлячись на ці світлини )

яким фотоапаратом це було сфотографовано?
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 21:55
0
так, наша Галька балувана, але найкоханіша ) Я взагалі готувати не люблю, але йому ладна подеколи виготовляти щось цікавеньке. І бажано таке, що дозволяє між приготуванням фотографувати (от фотографувати я любл)
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 21:55
0
Мірин — це щось на кшталт рисового вина, але не для вживання внутрішньо, а для кулінарних цілей, переважно для маринадів. Шіітаке — азійські гриби, отут пишуть детально mushroom.org.ua/main5.html Хоча особливо витонченого смаку я в них не помітила, вони в цій страві радше для надання особливого колориту (бо як без мірину-сусу-шіітаке — яка ж то азійська страва вже? )
Усі ці штуки є на Володимирському ринку в кутку (там азійська крамничка) і кажуть ще десь на Либідській.
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 21:54
0
згідний, просто на фотці кальмари не розгледіва чоловік у тебе привередливий(шутка)
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 21:46
0
виглядає — смачно. маленьке уточнення. що таке мірин і гриби шіітаке?
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 21:43
0
У нас у морському коктейлі були креветки, кальмари, маленькі восьминіжки і мідії, пощастило, що він був свіжий і то все не стало гумовим. А червоний перець я поклала на тарілку окремо, бо чоловік у мене його не любить, хіба що в якій азійській страві може з"їсти, а так — виколупує
Головне — що просто дуже і вимагає мінімуму уваги.
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 21:31
0
і я про те саме
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 21:30
0
бадьорить дуже
avatar

Lana

  • 14 вересня 2009, 21:28
0
да, це — справжня смокота. я колись таке робив — правда, я ще додавав солодкий червоний перець и кальмари
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 21:23
0
во! те що мені зараз треба!
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 21:21
0
в ще непогано — в суботу зранку після п'ятничного вечора
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 19:39
0
можете ще й друзів запрошувати
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 19:11
0
а можна просто с хруктами лупити
avatar

Scratch

  • 14 вересня 2009, 18:49
0
а можна мастити на хліб
avatar

stfalcon

  • 14 вересня 2009, 18:10