ти на страву подивись — смакота!
)
) Я взагалі готувати не люблю, але йому ладна подеколи виготовляти щось цікавеньке. І бажано таке, що дозволяє між приготуванням фотографувати (от фотографувати я любл
)
)
а чоловік у тебе привередливий(шутка)

правильно, відповідь на запитання лишилася у паельї
Lana