Прямий ефір


0
Страва для справжнього сумоїста?
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 17:11
0
а то, кардамон діє на каву, як згущувач — вона збирається назад у зерна: Р
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 17:10
0
класс. я вже бачу рекламу на ТВ «Ньоки! Тяжелая закуска для тяжелых мужчин!»
avatar

stfalcon

  • 20 вересня 2009, 17:06
0
Тут люди пропонують готувати по твоїх рецептах і робити доставку по Києву
avatar

stfalcon

  • 20 вересня 2009, 17:04
0
це реально така кава виходить? з зернами. ніколи такої не куштував
avatar

stfalcon

  • 20 вересня 2009, 17:03
0
і запекти з картопляними скибочками — саме те
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 15:59
0
О, пам«ятаю я це печиво! Смакотаааааааа! Просто супер!!!
avatar

Alter_Ego

  • 20 вересня 2009, 15:53
0
треба якось криляця в такому маринаді зробити
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 15:44
0
тоді як важка
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 15:41
0
Як легка — навряд, вони дуже ситні
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 14:45
0
Будь-яку м«яку арабіку, робуста заміцна буде, хоча, це, безумовно, на смак. Цю ми робили з Ґватемальської моки
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 14:44
0
уявляю, в мене пару раз робили
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 14:15
0
прикольно, як легка закуска, думаю, те що треба
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 14:13
0
а який сорт кави краще брати?
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 14:11
0
і швидко з'їдаються
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 14:09
0
Останні двадцять хвилин випікання можна захлинутися слиною — такі пахощі на весь дім ))
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 09:45
0
Ну, ми середній хлібчик їмо удвох десь тиждень — і це головний плюс хлібопічки, бо хліб не черствіє. Тому і хліб печеться в середньому раз, може два на тиждень
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 09:44
0
Апетитний.
avatar

Masha

  • 20 вересня 2009, 00:53