Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Картопляно-гарбузові ньокі
/
Овочеві другі страви
9
0
для суворих
Scratch
20 вересня 2009, 17:18
Картопляно-гарбузові ньокі
/
Овочеві другі страви
9
0
Страва для справжнього сумоїста?
Lana
20 вересня 2009, 17:11
Ніжна кава
/
Кава
11
0
а то, кардамон діє на каву, як згущувач — вона збирається назад у зерна: Р
Lana
20 вересня 2009, 17:10
Картопляно-гарбузові ньокі
/
Овочеві другі страви
9
0
класс. я вже бачу рекламу на ТВ «Ньоки! Тяжелая закуска для тяжелых мужчин!»
stfalcon
20 вересня 2009, 17:06
Шоколадне печиво з горішками, кунжутом і шоколадом
/
Печиво
10
0
Тут люди пропонують готувати по твоїх рецептах і робити доставку по Києву
stfalcon
20 вересня 2009, 17:04
Ніжна кава
/
Кава
11
0
це реально така кава виходить? з зернами. ніколи такої не куштував
stfalcon
20 вересня 2009, 17:03
Шоколадне печиво з горішками, кунжутом і шоколадом
/
Печиво
10
0
Дякую Іруся.
Masha
20 вересня 2009, 16:18
Медово-соєвий маринад
/
Маринади
3
0
і запекти з картопляними скибочками — саме те
Lana
20 вересня 2009, 15:59
Шоколадне печиво з горішками, кунжутом і шоколадом
/
Печиво
10
0
О, пам«ятаю я це печиво! Смакотаааааааа! Просто супер!!!
Alter_Ego
20 вересня 2009, 15:53
Медово-соєвий маринад
/
Маринади
3
0
треба якось криляця в такому маринаді зробити
Scratch
20 вересня 2009, 15:44
Картопляно-гарбузові ньокі
/
Овочеві другі страви
9
0
тоді як важка
Scratch
20 вересня 2009, 15:41
Картопляно-гарбузові ньокі
/
Овочеві другі страви
9
0
Як легка — навряд, вони дуже ситні
Lana
20 вересня 2009, 14:45
Ніжна кава
/
Кава
11
0
Будь-яку м«яку арабіку, робуста заміцна буде, хоча, це, безумовно, на смак. Цю ми робили з Ґватемальської моки
Lana
20 вересня 2009, 14:44
Банановий хліб
/
Домашній хліб своїми руками
14
0
уявляю, в мене пару раз робили
Scratch
20 вересня 2009, 14:15
Картопляно-гарбузові ньокі
/
Овочеві другі страви
9
0
прикольно, як легка закуска, думаю, те що треба
Scratch
20 вересня 2009, 14:13
Ніжна кава
/
Кава
11
0
а який сорт кави краще брати?
Scratch
20 вересня 2009, 14:11
Кокосові хмаринки
/
Тістечка
4
0
і швидко з'їдаються
Scratch
20 вересня 2009, 14:09
Банановий хліб
/
Домашній хліб своїми руками
14
0
Останні двадцять хвилин випікання можна захлинутися слиною — такі пахощі на весь дім
))
Lana
20 вересня 2009, 09:45
Банановий хліб
/
Домашній хліб своїми руками
14
0
Ну, ми середній хлібчик їмо удвох десь тиждень — і це головний плюс хлібопічки, бо хліб не черствіє. Тому і хліб печеться в середньому раз, може два на тиждень
Lana
20 вересня 2009, 09:44
Банановий хліб
/
Домашній хліб своїми руками
14
0
Апетитний.
Masha
20 вересня 2009, 00:53
←
3311
3312
3313
3314
3315
3316
3317
3318
3319
→
Scratch