Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Кокосовий кекс-пиріг з шматочками шоколаду
/
Кекси і мафіни
7
0
Цей рецепт прекрасний варіант для дебюту в випічці. Все з'єднати, добре перемішати і в форму, виходить завжди.
Masha
22 вересня 2009, 00:43
Бізе з шоколадним кремом
/
Солодощі та цукерки
6
0
так хрумкі і повітряно — ніжні.
Masha
22 вересня 2009, 00:38
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
а скільки зараз хлібопічка десь коштує? може марку якусь порадиш
stfalcon
21 вересня 2009, 23:39
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
тоже правильно
треба запам'ятати на майбутнє
Scratch
21 вересня 2009, 22:44
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
в духовці можна регулювати температуру, а в хлібопічці вона запрограмована і розрахована на неквапливе випікання хліба. А ми нікуди не поспішаємо
Lana
21 вересня 2009, 22:31
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
прикольно, я думав навпаки в духовці довше…
Scratch
21 вересня 2009, 22:20
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
в хлібопічці — 1 годину 20 хвилин, по рецепту в книжці було годину, ле виходить занадто мокрий
Lana
21 вересня 2009, 22:17
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
думаю в хлібопекарці швидше
Scratch
21 вересня 2009, 21:35
Бізе з шоколадним кремом
/
Солодощі та цукерки
6
0
це такі хрумкі?
Scratch
21 вересня 2009, 21:31
Кокосовий кекс-пиріг з шматочками шоколаду
/
Кекси і мафіни
7
0
ага + 2 до вдачі додає
а рецепт дійсно прикольний. я би зараз такого тортіка влупив
Scratch
21 вересня 2009, 21:14
Кокосовий кекс-пиріг з шматочками шоколаду
/
Кекси і мафіни
7
0
а ти вчися, то корисний скіл
stfalcon
21 вересня 2009, 20:11
Кокосовий кекс-пиріг з шматочками шоколаду
/
Кекси і мафіни
7
0
У мене серце країться від того що я не вмію так гарно готувати випічку
(
prostoKsjy
21 вересня 2009, 19:55
Шоколадне печиво з горішками, кунжутом і шоколадом
/
Печиво
10
0
Не маю нічого проти.
Masha
21 вересня 2009, 02:23
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
Такі апетитні фото і без сумніву смачно. Для такого кекса достатньо 30 -40 хв. в духовці при 180 гр.
Masha
20 вересня 2009, 23:23
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
=^-^=
stfalcon
20 вересня 2009, 20:31
Кекс бананово-шоколадний
/
Кекси і мафіни
13
0
оце б мені зараз до чайку!
Scratch
20 вересня 2009, 20:19
Ніжна кава
/
Кава
11
0
Scratch
20 вересня 2009, 18:35
Ніжна кава
/
Кава
11
0
ніжніше не придумаєш
Lana
20 вересня 2009, 18:32
Ніжна кава
/
Кава
11
0
серйозно, жуеш зерна з кардамоном і запиваеш кип'яточком і унутрі в тебе «ніжна кава»
Scratch
20 вересня 2009, 18:24
Ніжна кава
/
Кава
11
0
та я ж серйозно питаю
stfalcon
20 вересня 2009, 18:09
←
3310
3311
3312
3313
3314
3315
3316
3317
3318
→
Masha