Прямий ефір


0
Цей рецепт прекрасний варіант для дебюту в випічці. Все з'єднати, добре перемішати і в форму, виходить завжди.
avatar

Masha

  • 22 вересня 2009, 00:43
0
так хрумкі і повітряно — ніжні.
avatar

Masha

  • 22 вересня 2009, 00:38
0
а скільки зараз хлібопічка десь коштує? може марку якусь порадиш
avatar

stfalcon

  • 21 вересня 2009, 23:39
0
тоже правильнотреба запам'ятати на майбутнє
avatar

Scratch

  • 21 вересня 2009, 22:44
0
в духовці можна регулювати температуру, а в хлібопічці вона запрограмована і розрахована на неквапливе випікання хліба. А ми нікуди не поспішаємо
avatar

Lana

  • 21 вересня 2009, 22:31
0
прикольно, я думав навпаки в духовці довше…
avatar

Scratch

  • 21 вересня 2009, 22:20
0
в хлібопічці — 1 годину 20 хвилин, по рецепту в книжці було годину, ле виходить занадто мокрий
avatar

Lana

  • 21 вересня 2009, 22:17
0
думаю в хлібопекарці швидше
avatar

Scratch

  • 21 вересня 2009, 21:35
0
це такі хрумкі?
avatar

Scratch

  • 21 вересня 2009, 21:31
0
ага + 2 до вдачі додає а рецепт дійсно прикольний. я би зараз такого тортіка влупив
avatar

Scratch

  • 21 вересня 2009, 21:14
0
а ти вчися, то корисний скіл
avatar

stfalcon

  • 21 вересня 2009, 20:11
0
У мене серце країться від того що я не вмію так гарно готувати випічку(
avatar

prostoKsjy

  • 21 вересня 2009, 19:55
0
Не маю нічого проти.
avatar

Masha

  • 21 вересня 2009, 02:23
0
Такі апетитні фото і без сумніву смачно. Для такого кекса достатньо 30 -40 хв. в духовці при 180 гр.
avatar

Masha

  • 20 вересня 2009, 23:23
0
оце б мені зараз до чайку!
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 20:19
0
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 18:35
0
ніжніше не придумаєш
avatar

Lana

  • 20 вересня 2009, 18:32
0
серйозно, жуеш зерна з кардамоном і запиваеш кип'яточком і унутрі в тебе «ніжна кава»
avatar

Scratch

  • 20 вересня 2009, 18:24
0
та я ж серйозно питаю
avatar

stfalcon

  • 20 вересня 2009, 18:09