Крохмаль додається для того щоб, омлет був більш пухкий. Хотя, якщо не хочете можна просто дати 6 ст.л. борошна. А на рахунок його безпечності, то не розумію чому вас беруть сумніви, адже навіть в дитячому садку на крохмалі варять киселі.А що, може у вас є якась інформація про крохмаль?
Lana, дякую за підказку, може дийсно треба білоше місця, на другий раз спробую. А ще я думаю, що спочатку змастити яйцем, а потім дати підрости 15 хв., а то я змастила і вони обпали.
Masha