Прямий ефір


0
Крохмаль додається для того щоб, омлет був більш пухкий. Хотя, якщо не хочете можна просто дати 6 ст.л. борошна. А на рахунок його безпечності, то не розумію чому вас беруть сумніви, адже навіть в дитячому садку на крохмалі варять киселі.А що, може у вас є якась інформація про крохмаль?
avatar

Masha

  • 17 вересня 2009, 00:39
0
Оце повезло твоїй робині.Мабуть ти жуже часто балуєш смачненьким…
avatar

prostoKsjy

  • 16 вересня 2009, 21:09
0
можна одне нескромне питання, а для чого додавати крохмаль, він безпечний для вживання?
avatar

prostoKsjy

  • 16 вересня 2009, 20:49
0
Мені подібні палички до пива подавали в одному класному ресторані.Круто, що я тепер можу приготовити це вдома!
avatar

prostoKsjy

  • 16 вересня 2009, 20:45
0
не, «до пива»
avatar

Scratch

  • 16 вересня 2009, 18:33
0
Коли вони спеклися, то виглядали як один пиріг, але все одно ламалися на окремі булочки, хотя і роблять же такі пироги.
avatar

Masha

  • 16 вересня 2009, 00:30
0
Дякую, дійсно дуже смачно і ніжно вийшло.
avatar

Masha

  • 16 вересня 2009, 00:27
0
Lana, дякую за підказку, може дийсно треба білоше місця, на другий раз спробую. А ще я думаю, що спочатку змастити яйцем, а потім дати підрости 15 хв., а то я змастила і вони обпали.
avatar

Masha

  • 16 вересня 2009, 00:26
0
Іра, класно придумано. Просто, легко, смачно. Люблю з тмином.
avatar

Masha

  • 16 вересня 2009, 00:17
0
Дякую, готується просто, виглядає ефектно та ще й смачно. Начинку можна любу і порція йде на 2 яйця, я взяла потрійну порцію на велике деко.Мир анимашек
avatar

Masha

  • 16 вересня 2009, 00:14
0
дай вгадаю. ключове слово «закуска» ?
avatar

stfalcon

  • 15 вересня 2009, 23:49
0
просто шикарно! хочу таке скуштувати
avatar

stfalcon

  • 15 вересня 2009, 23:41
0
прошу )
avatar

Alter_Ego

  • 15 вересня 2009, 22:37
0
суто від мене — велике дякую за рецепт!
avatar

Scratch

  • 15 вересня 2009, 22:09
0
обалденно! все, цим все сказанно
avatar

Scratch

  • 15 вересня 2009, 21:01
0
Який гарненький рулетик! Молодець, дуже класно!
avatar

Alter_Ego

  • 15 вересня 2009, 20:51
0
я думаю така смакота, як не називай, все одно не пропаде
avatar

Scratch

  • 15 вересня 2009, 20:45
0
Вийшли не булочки, а великий пиріжок Мабуть, їм більше місця тре
avatar

Lana

  • 15 вересня 2009, 20:22
0
всім дуже вдячна за підтримку
avatar

Alter_Ego

  • 15 вересня 2009, 20:14
0
Думаю якщо додати ще пудри цукрової, то з хруктами буде просто смакота!!!
avatar

Alter_Ego

  • 15 вересня 2009, 20:13