Прямий ефір


0
а якщо додати побільше спецій та солі, вийде шикарна закуска до пива!
avatar

Scratch

  • 30 вересня 2009, 20:15
0
угу. фотка трохи херова вийшла…
avatar

Scratch

  • 30 вересня 2009, 18:25
0
то це в тебе зверху сир?
avatar

stfalcon

  • 30 вересня 2009, 13:11
0
свершилось!!!
avatar

Scratch

  • 29 вересня 2009, 19:02
0
ну от і все
avatar

stfalcon

  • 29 вересня 2009, 00:15
0
Так, звісно що це вже не напій а рідка приправа з вмістом алкоголю 14%, яка виготовляється з грибків рису Aspergillus oryzae та рисової горілки shochu.
В старі часи (XV-XVIст.) мірін був популярний, як напій для жінок, аналог саке.
avatar

Kagor

  • 28 вересня 2009, 16:26
0
Класні такі вийшли.
avatar

Masha

  • 28 вересня 2009, 00:58
0
на вигляд — нормал, а судячи з довольного голосу по телефону — смачно
avatar

Scratch

  • 27 вересня 2009, 21:58
0
я правда на телефон фоткав — якість ніяка


це вже друга (вона ж фінальна) партія

дякую за рецепт
avatar

stfalcon

  • 27 вересня 2009, 21:32
0
А можна мені таке поштою вислати… М-ууууу
avatar

prostoKsjy

  • 27 вересня 2009, 21:29
0
Класний рецепт, спробую.
avatar

Shef

  • 27 вересня 2009, 19:18
0
Смачно, люблю таке.
avatar

Shef

  • 27 вересня 2009, 19:14
0
Прикольно, зразу і не зрозуміло що то желе.
avatar

Shef

  • 27 вересня 2009, 19:13
0
Смачно і легко.
avatar

Shef

  • 27 вересня 2009, 19:12
0
Дуже чекаю на результат. Рада що вам сподобалось.
avatar

Masha

  • 27 вересня 2009, 19:08
0
тихо ша — всі живі . зараз пообідаю і скину фотку )
avatar

stfalcon

  • 27 вересня 2009, 16:44
0
смертельний номер — stfalcon у плити
avatar

Scratch

  • 27 вересня 2009, 15:40
0
клас! і ніби не складно. ну все, зараз спробую приготувати
avatar

stfalcon

  • 27 вересня 2009, 15:29
0
Смачно, треба спробувати.
avatar

Masha

  • 27 вересня 2009, 04:29
0
Дякую, мій синочок любить апельсини і желе, ось і я побачивши таку смакоту, зразу вирішила спробувати.
avatar

Masha

  • 27 вересня 2009, 01:38