Прямий ефір


0
мені подобається! особливо та половина, що в фритюрі
avatar

stfalcon

  • 07 жовтня 2009, 10:19
0
Дякую Лана. а над кавою і далі знущайтеся у вас ще класно і смачно виходить.
avatar

Masha

  • 07 жовтня 2009, 03:59
0
а якщо на природі!
avatar

Scratch

  • 06 жовтня 2009, 22:00
0
щось подібне колись давно подавали до пива на Львівській пивоварні
avatar

Scratch

  • 06 жовтня 2009, 21:59
0
Воно і не дивно — так зрозуміло, що людина справді випробувала свій рецепт, а не потягла з котрогось із безлічі кулінарних сайтів. Ну і зрозуміліше, як його готувати, покроково

Ну, і принагідно вітаю Машу, я взагалі була впевнена, що вона тут адмін — таку активність вона проявлала ))

А мене щось на експерименти кулінарні не тягне, хіба що над кавою буду далі знущатися
avatar

Lana

  • 06 жовтня 2009, 16:07
0
Люблю з тмином, але на цей раз захотілось просто з базиліком. Дякую.
avatar

Masha

  • 06 жовтня 2009, 11:51
0
а ще смачніше було би, коли тісто посипати сіллю грубого помолу та кмином
avatar

Kagor

  • 06 жовтня 2009, 10:55
0
Дякую, та яка там дієта, якщо на столі горілка і шашлики.
avatar

Masha

  • 06 жовтня 2009, 01:14
0
Ясно, що нічого не ясно
avatar

Masha

  • 06 жовтня 2009, 01:12
0
Дякую, всім подобається.
avatar

Masha

  • 06 жовтня 2009, 01:11
0
виглядає круто, особливо «роса»
avatar

Scratch

  • 05 жовтня 2009, 21:23
0
прикольний малий
доречі, уха взагалі дієтична страва, якщо без горілки і шашликів
avatar

Scratch

  • 05 жовтня 2009, 21:21
0
та так, дискутуємо
avatar

Scratch

  • 04 жовтня 2009, 23:40
0
Чаво?
avatar

Masha

  • 04 жовтня 2009, 22:57
0
шучусам славний на такі раціоналізаторські прийоми — щось десь чимось підперти
avatar

Scratch

  • 04 жовтня 2009, 21:25
0
створили) моживо ти мав на увазі окрему тему створити?
avatar

Scratch

  • 04 жовтня 2009, 20:54
0
доцільно створити тег Фрукти
avatar

Kagor

  • 04 жовтня 2009, 19:01