Прямий ефір


0
Це точно.
avatar

Masha

  • 03 жовтня 2009, 23:33
0
Та ладно, можна і щось друге підставити. Вже багато років користуюсь коробочкою, все ОК.
avatar

Masha

  • 03 жовтня 2009, 23:05
0
аромат дитинства
avatar

Scratch

  • 03 жовтня 2009, 21:46
0
сірникова коробка — це круто придумано, головне — вогнебезпечно
avatar

Scratch

  • 03 жовтня 2009, 21:46
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 02 жовтня 2009, 19:31
0
Красота, із чим завгодно їх їсти можна: хочеш — пиво, хочеш — молоко, хочеш — супчик… треба буде спробувати!
avatar

Alter_Ego

  • 01 жовтня 2009, 22:25
0
Машенька, вітаю, вітаю, вітаю!!! Заслужена перемога із гарним подарунком! Молодець! Продовжуй в тому ж дусі, бо твої рецепти просто смакотулька!!! Супер!
avatar

Alter_Ego

  • 01 жовтня 2009, 22:16
0
печенюшки просто сууууууууупер! і на вигляд, і на смак!!!
avatar

Alter_Ego

  • 01 жовтня 2009, 22:11
0
І тобі дякуємо за компліментиБудеио старатися далі!
avatar

Scratch

  • 01 жовтня 2009, 21:34
0
прикольно. виглядає — супер!
avatar

Scratch

  • 01 жовтня 2009, 21:22
0
ЩЕ РАЗ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ.
avatar

Masha

  • 01 жовтня 2009, 11:41
0
КРАЩА СТАТТЯ ВЕРЕСНЯ!
avatar

stfalcon

  • 01 жовтня 2009, 10:35
0
дякую! ми прикладемо усіх зусиль, щоб Кукорама стала кращим кулінарним ресурсом в Україні
avatar

stfalcon

  • 01 жовтня 2009, 09:34
0
цікавий факт — проаналізувавши статистику я помітив, що більше плюсують рецепти з фото (без надписів).
avatar

stfalcon

  • 01 жовтня 2009, 09:32
0
Політ фантазії не обмежений, тут вже кожен сам по своєму смаку робить.
Я готую з того розрахунку, що його будуть їсти діти .
avatar

Masha

  • 01 жовтня 2009, 03:07
0
Мир анимашек
ТАКОЖ ОКРЕМЕ ДЯКУЮ НАШИМ АДМІНАМ, АНДРІЙ І СТЕПАН, ВИ МОЛОДЦІ!!! НАСАМПЕРЕД ТОМУ, ЩО ВИ, МОЛОДІ ЧОЛОВІКИ, ВІДКРИЛИ ЗОВСІМ, ТАК СКАЗАТИ, НЕ " ЧОЛОВІЧИЙ " САЙТ, ТОБТО КУЛІНАРНИЙ. А ТАКОЖ ПРИКЛАДАЄТЕ МАКСИМУМ ПРАЦІ, ЩОБ РОЗКРУТИТИ САЙТ І ЗРОБИТИ ПЕРЕБУВАННЯ НА НЬОМУ КОМФОРТНИМ ДЛЯ ВСІХ. ОСЬ ЯКИЙ НАШ САЙТ ЩЕ МОЛОДИЙ, А ВЖЕ ЗНАЙШЛИ СПОНСОРА, НА БАГАТЬОХ " СТАРИХ " САЙТАХ ТАКОГО І БЛИЗЬКО НЕМАЄ. ТАК ЩО БАЖАЮ ВАМ РАДОСТІ, ДОБРА, УСПІХІВ І ТЕРПІННЯ.
avatar

Masha

  • 01 жовтня 2009, 02:55
0
Мир анимашекДЯКУЮ ВСІМ ВЕЛИКЕ ЗА УВАГУ ДО МОЇХ РЕЦЕПТІВ, Я ДУЖЕ РАДА ЩО ВОНИ ВАМ СПОДОБАЛИСЬ.
avatar

Masha

  • 01 жовтня 2009, 02:40