Машенька, вітаю, вітаю, вітаю!!! Заслужена перемога із гарним подарунком! Молодець! Продовжуй в тому ж дусі, бо твої рецепти просто смакотулька!!! Супер!
ТАКОЖ ОКРЕМЕ ДЯКУЮ НАШИМ АДМІНАМ, АНДРІЙ І СТЕПАН, ВИ МОЛОДЦІ!!! НАСАМПЕРЕД ТОМУ, ЩО ВИ, МОЛОДІ ЧОЛОВІКИ, ВІДКРИЛИ ЗОВСІМ, ТАК СКАЗАТИ, НЕ " ЧОЛОВІЧИЙ " САЙТ, ТОБТО КУЛІНАРНИЙ. А ТАКОЖ ПРИКЛАДАЄТЕ МАКСИМУМ ПРАЦІ, ЩОБ РОЗКРУТИТИ САЙТ І ЗРОБИТИ ПЕРЕБУВАННЯ НА НЬОМУ КОМФОРТНИМ ДЛЯ ВСІХ. ОСЬ ЯКИЙ НАШ САЙТ ЩЕ МОЛОДИЙ, А ВЖЕ ЗНАЙШЛИ СПОНСОРА, НА БАГАТЬОХ " СТАРИХ " САЙТАХ ТАКОГО І БЛИЗЬКО НЕМАЄ. ТАК ЩО БАЖАЮ ВАМ РАДОСТІ, ДОБРА, УСПІХІВ І ТЕРПІННЯ.
Masha