Прямий ефір


0
шикарно. мені літо нагадує — коли їдемо на море, завжди зупиняємося в одному містечку, там в одній кафешці такі чебуреки роблять!.. прям як ці
avatar

Scratch

  • 11 січня 2010, 21:45
0
Класно, я за !!!
avatar

Masha

  • 11 січня 2010, 19:18
0
Ніколи не куштувала суп з гарбуза… Білбш звичніший гарбуз із випічкою, а особливо з слойоним тістом (моє улюблене).Спробую приготувати!
avatar

prostoKsjy

  • 11 січня 2010, 16:25
0
додам в обране. Дана таке любить
avatar

stfalcon

  • 11 січня 2010, 16:18
0
ок. давайте тоді, щоб я вже в базу не лазив і не виправляв просто тут напишу.

проголосували більшість активних користувачів. переміг другий варіант. коротше вибираємо переможця по нашій стандартній схемі
avatar

stfalcon

  • 11 січня 2010, 16:15
0
А я голосую тоді, коли приготую за наведеним рецептом…
Але це, як правило, трапляється не дуже часто
Треба буде поміняти тактику.
avatar

manuna

  • 11 січня 2010, 09:40
0
А можна мене теж переправити ?, вибираю найкращий рецепт січня.
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 22:40
0
І я також вже чогось передумала, тільки не можу вибрати між № 2 і № 3
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 22:39
0
У мене теж забурчало, коли я побачила цей рецепт і прикинула, що в принципі, можна його одразу і зготувати, бо давно нічого нового з азійського не готували
avatar

Lana

  • 10 січня 2010, 22:38
0
ага, я теж люблю додавати солодкаву нотку до маринадів (мед, коричневий цукор, кленовий сироп)
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 22:34
0
Дивлюсь я, які ви молоді розумашки. Ось і власниця цього рецепту: і дівчинина гарненька, і добра господиня. (оце комусь пощастить...). Шкода, що в мене немає ще одного сина.
avatar

Lyuba

  • 10 січня 2010, 22:13
0
Десерт прекрасний, смачний і корисний. Також люблю готовити з сином, дуже цікаве заняття: ) А скоро і донечка підросте
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 22:11
0
А я таких людей просто не розумію, ну як можна не любити шоколад !?!?!?
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 22:09
0
Дякую, завжди цікавило, а запитати не було в кого: )
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 22:07
0
На здоров'я, сподіваюся що маффінки сподобаються
Різниця між маффінками і кексами у способі приготування тіста, а відтак і в структурі готових виробів.
Якщо коротко, то для кексів треба довший час збивати масло з яйцями, цукром до пухкою білої піни, а тоді вмішувати інші інгридієнти.
Маффінки ж готуються за таким принципом: в окремих посудинах змішуються сухі і «мокрі» компоненти, тоді дві суміші з'єднуються, але ні в якому разі не вимішуються ретельно, до однорідності, тісто буде виглядати неакуратним, негладким і ніби з грудочками.
Також для маффінок використовують більшу кількість розпушувачів-розрихлювачів, тоді як кексову структуру тіста можна отримати правильно взбиваючи продукти (ех… мені до цього ще рости й рости...)
О ще пригадала собы, що дуже гарний порівняльний пост про кекси-маффінки-та інше є у Іри chadeyk'и — ось тут

ох… ото вже я накалякала багато… мало не ціла лекція вийшла
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 21:15
0
Ох і люблю я такі смакотульки. Дуже цікаве поєднання. Возьму до обраного, дякую
А це у мене запитання, чим мафіни відрізняються від кексиків?
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 21:01
0
нопасаран! покажеш що вишйло
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 20:25
0
в мене аж в животі забурчало. Кукорама, Кукорамою, але піду я напевно вже додому

ps. а в нас на підході новий дизайн
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 20:24
0
та не треба тобі та дієта — ітак одною рукою можу підняти
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 20:12