У мене теж забурчало, коли я побачила цей рецепт і прикинула, що в принципі, можна його одразу і зготувати, бо давно нічого нового з азійського не готували
Дивлюсь я, які ви молоді розумашки. Ось і власниця цього рецепту: і дівчинина гарненька, і добра господиня. (оце комусь пощастить...). Шкода, що в мене немає ще одного сина.
На здоров'я, сподіваюся що маффінки сподобаються
Різниця між маффінками і кексами у способі приготування тіста, а відтак і в структурі готових виробів.
Якщо коротко, то для кексів треба довший час збивати масло з яйцями, цукром до пухкою білої піни, а тоді вмішувати інші інгридієнти.
Маффінки ж готуються за таким принципом: в окремих посудинах змішуються сухі і «мокрі» компоненти, тоді дві суміші з'єднуються, але ні в якому разі не вимішуються ретельно, до однорідності, тісто буде виглядати неакуратним, негладким і ніби з грудочками.
Також для маффінок використовують більшу кількість розпушувачів-розрихлювачів, тоді як кексову структуру тіста можна отримати правильно взбиваючи продукти (ех… мені до цього ще рости й рости...)
О ще пригадала собы, що дуже гарний порівняльний пост про кекси-маффінки-та інше є у Іри chadeyk'и — ось тут
ох… ото вже я накалякала багато… мало не ціла лекція вийшла
Scratch