Прямий ефір


0
В мене таке ж.
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 22:25
0
Я тут проглянула, і зовсім не збільшилось голосування, 2, 4, 7 голосів, так як і було.
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 22:16
0
Дякую, дійсно пропустила, зараз виправлю.
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 22:10
0
угу. це головна проблема
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 22:07
0
хай будуть. пригодяться.
хоча, мушу сказати, що всі рецепти, які зараз викладені — супер.
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 22:07
0
розберемось
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 22:05
0
на вигляд — дуже навіть чудово
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 22:04
0
комусь пощастило — кожного дня тортік
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 22:04
0
І я дивуюсь. Видно що є кому їсти
avatar

mikroba

  • 12 січня 2010, 20:18
0
Тада! А ось які в мене получились.


Тісто замісилось чудове.
Дуже дякую.
avatar

mikroba

  • 12 січня 2010, 20:14
0
спробуй, не пожалкуєш)))
avatar

Kyzmi_4

  • 12 січня 2010, 20:07
0
Коли я двічі тикаю на «Відповісти» одній людині, то минулий текст, що я написала, залишається.
avatar

mikroba

  • 12 січня 2010, 20:05
0
Я от вроді ще одну багу знайшла.
avatar

mikroba

  • 12 січня 2010, 19:59
0
Мої зрази вже не перші. В кінці рецепту є ссилочки на інші

А за плюсик дякую.
avatar

mikroba

  • 12 січня 2010, 19:54
0
Мої зрази вже не перші. В кінці рецепту є ссилочки на інші
avatar

mikroba

  • 12 січня 2010, 19:53
0
згоден
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 19:23
0
Коли ти встигаєш пекти ці торти? Кожного дня новий…
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 18:58
0
Ну, це вже майже як в пісні: «Беріть собі дівчину, давайте пироги.»
avatar

Lyuba

  • 12 січня 2010, 18:58
0
Зрази на Різдво розлетілись вмить! Мікроба, ти мене випередила, я теж хотіла викласти рецепт зразів.Запізнилась. а тобі +1!
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 18:55