Прямий ефір


0
міняю на декілька ваших готових страв
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 18:47
0
ага, начувся я про це діло — всі рекомендували. якось треба спробувати
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 18:46
0
чи правильно я зрозуміла, що в тісто цукор не додається? бо в переліку нема, а на першому фото виглядає наче є
avatar

retgdwer_a

  • 12 січня 2010, 16:21
0
да да)) ото там я його і спробував
avatar

Kyzmi_4

  • 12 січня 2010, 13:04
0
А є мінуси? Доречі вони на Кукорамі геть не потрібні! Пропоную їх видалити
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 11:33
0
Ідеальний варіант для моєї общаги (ура, скоро буду виїжати звідти), якраз недавно духовка вийшла із ладу. «скоренький»рецепт.Дякі!
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 11:31
0
Нам в Ужгороді пропонували скоштувати їхній місцевий біфштекс та ми не встигли.Кажути, що він там найсмачніший!
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 11:26
0
Дякую, пробуйте, впевнена вам сподобається.
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 10:01
+1
клас, занесу но я собі цей рецептик в найближчі плани
avatar

retgdwer_a

  • 12 січня 2010, 03:06
0
Ось і я наголосувалася, аж в голові крутиться. Голосувала за рецепти які мені сподобались, мінусів не ставила.
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 01:16
0
І сумніву немає, що смачно. Одне фото чого варте.
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 01:11
0
Наступного літа будуте їхати на море, заїжджайте в Тернопіль, хоть і не по дорозі. Я вам таких насмажу, ще й в дорогу спакую
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 01:06
0
только мясо нужно покупать в проверенном месте
avatar

Kyzmi_4

  • 12 січня 2010, 00:34
0
согласен) это в будущем! пока не хватает времени слегка…
avatar

Kyzmi_4

  • 12 січня 2010, 00:08
0
пора би вже і самому готувати)))
avatar

Scratch

  • 11 січня 2010, 22:14
0
Захват, чистий захват. Гловне — подвійне обсмажування і, як не дивно, крохмаль (сьогодні готували інше м«ясо без крохмалю, бо скінчився, виходить дещо інакше)
avatar

Lana

  • 11 січня 2010, 22:14
0
мои любимые сладости) ням
и делаются проще простого!
avatar

Kyzmi_4

  • 11 січня 2010, 22:12
0
завтра маме скажу… ато интересно, как оно на вкус)
avatar

Kyzmi_4

  • 11 січня 2010, 22:06
0
як людина, яка його куштувала — рекомендую!
avatar

Scratch

  • 11 січня 2010, 21:58
0
млін, маю слабкість до східної кухні, але це має бути просто супер.
avatar

Scratch

  • 11 січня 2010, 21:48