Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Печене поросятко
/
Страви з м'яса
10
0
міняю на декілька ваших готових страв
Scratch
12 січня 2010, 18:47
Бифштекс по-татарски
/
Страви з м'яса
9
0
ага, начувся я про це діло — всі рекомендували. якось треба спробувати
Scratch
12 січня 2010, 18:46
Торт за 30 хвилин, випечений на пательні :)
/
Торти
20
0
чи правильно я зрозуміла, що в тісто цукор не додається? бо в переліку нема, а на першому фото виглядає наче є
retgdwer_a
12 січня 2010, 16:21
Бифштекс по-татарски
/
Страви з м'яса
9
0
да да)) ото там я його і спробував
Kyzmi_4
12 січня 2010, 13:04
Голосуй! Не будь-байдужим ;)
/
Новини проекту
27
0
А є мінуси? Доречі вони на Кукорамі геть не потрібні! Пропоную їх видалити
prostoKsjy
12 січня 2010, 11:33
Торт за 30 хвилин, випечений на пательні :)
/
Торти
20
0
Ідеальний варіант для моєї общаги (ура, скоро буду виїжати звідти), якраз недавно духовка вийшла із ладу. «скоренький»рецепт.Дякі!
prostoKsjy
12 січня 2010, 11:31
Бифштекс по-татарски
/
Страви з м'яса
9
0
Нам в Ужгороді пропонували скоштувати їхній місцевий біфштекс та ми не встигли.Кажути, що він там найсмачніший!
prostoKsjy
12 січня 2010, 11:26
Торт за 30 хвилин, випечений на пательні :)
/
Торти
20
0
Дякую, пробуйте, впевнена вам сподобається.
Masha
12 січня 2010, 10:01
Торт за 30 хвилин, випечений на пательні :)
/
Торти
20
+1
клас, занесу но я собі цей рецептик в найближчі плани
retgdwer_a
12 січня 2010, 03:06
Голосуй! Не будь-байдужим ;)
/
Новини проекту
27
0
Ось і я наголосувалася, аж в голові крутиться
. Голосувала за рецепти які мені сподобались, мінусів не ставила.
Masha
12 січня 2010, 01:16
Качиний паштет по-селянськи
/
Страви з птиці
5
0
І сумніву немає, що смачно. Одне фото чого варте.
Masha
12 січня 2010, 01:11
Чебуреки, самі прості
/
Пиріжки та пироги з солоною начинкою
18
0
Наступного літа будуте їхати на море, заїжджайте в Тернопіль, хоть і не по дорозі. Я вам таких насмажу, ще й в дорогу спакую
Masha
12 січня 2010, 01:06
Бифштекс по-татарски
/
Страви з м'яса
9
0
только мясо нужно покупать в проверенном месте
Kyzmi_4
12 січня 2010, 00:34
Кисло-солодка курка
/
М'ясні другі страви
8
0
согласен) это в будущем! пока не хватает времени слегка…
Kyzmi_4
12 січня 2010, 00:08
Кисло-солодка курка
/
М'ясні другі страви
8
0
пора би вже і самому готувати)))
Scratch
11 січня 2010, 22:14
Кисло-солодка курка
/
М'ясні другі страви
8
0
Захват, чистий захват. Гловне — подвійне обсмажування і, як не дивно, крохмаль (сьогодні готували інше м«ясо без крохмалю, бо скінчився, виходить дещо інакше)
Lana
11 січня 2010, 22:14
Пісні рогалики з повидлом
/
Булочки
8
0
мои любимые сладости
) ням
и делаются проще простого!
Kyzmi_4
11 січня 2010, 22:12
Кисло-солодка курка
/
М'ясні другі страви
8
0
завтра маме скажу… ато интересно, как оно на вкус)
Kyzmi_4
11 січня 2010, 22:06
Суп з морепродуктів
/
Рибні супи
9
0
як людина, яка його куштувала — рекомендую!
Scratch
11 січня 2010, 21:58
Кисло-солодка курка
/
М'ясні другі страви
8
0
млін, маю слабкість до східної кухні, але це має бути просто супер.
Scratch
11 січня 2010, 21:48
←
3263
3264
3265
3266
3267
3268
3269
3270
3271
→
Scratch