Прямий ефір


0
Візьму рецепт собі до обраного, дякую.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 23:39
0
Такий, може подібний ще називають " Монастирська ізьба ". Завжди хочу його зробити, але щось руки не доходять. У вас такий апетитний вийшов.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 23:38
0
Я ще не бачила тут мінусів.
Та й нема тих, кому можна мінуси ставити
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 23:36
0
І мінуси теж ставили? а то в мене чогось рука не піднімається, та і рецептів в нас ніби таких немає.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 23:33
0
от скільки вже часу задивляюся на цей торт, а ніяк не зберуся приготувати пригадую, в дитинстві бабуся готувала схожий, але там окрім вишневих паличок ще здається з маковою начинкою були
avatar

retgdwer_a

  • 09 січня 2010, 22:38
0
аааа… стільки чула, що гарна забавка, а так і не спромоглася пограти, хоча квести в мене на другому місці після WC
avatar

retgdwer_a

  • 09 січня 2010, 22:34
0
ще й шлунку допомагає справитися з наслідками святкувань
avatar

retgdwer_a

  • 09 січня 2010, 22:33
0
таки так
avatar

retgdwer_a

  • 09 січня 2010, 22:29
0
тоді мав би посмакувати, квасолька там дуже доречна
avatar

retgdwer_a

  • 09 січня 2010, 22:29
0
ага… особливо якщо його коханий чоловік зранку в ліжко приносить
avatar

retgdwer_a

  • 09 січня 2010, 22:24
0
ой, у нас майже ідентичні рецепти тре було мені трохи пошуком покористуватися, щоб не дублювати
avatar

retgdwer_a

  • 09 січня 2010, 22:24
0
Доречі, моя мама колись робила такі рогалики з варенням із роз. Дуже смачно, всім рекомендую!
avatar

prostoKsjy

  • 09 січня 2010, 21:50
0
Велике спасибі Любі! Вона молодчинка, я дуже довго мріяла взнати цей рецепт випічки.Я його куштувала в Пузатій хаті і мені надзвичайно він сподобався! Дякую!
avatar

prostoKsjy

  • 09 січня 2010, 21:47
0
У мого майбутнього чоловіка теж в сім"ї заливають водою, а цього року ми попросили по-Західному зробити, тобто густою кашею, і, доречі усім значно більше сподобалось. Також я варю кутю (пшеницю) до того моменту поки вона потріскається(розвариться).Усім подобається.Експерементуйте, у кулінарії це головне!
avatar

prostoKsjy

  • 09 січня 2010, 21:42
0
Дякую дівчатка, тоді не буду боятись за шоколад!
avatar

prostoKsjy

  • 09 січня 2010, 21:37
0
О, ми теж з пшениці готували (не розумію кутю з рису О_о), але без родзинок (не люблю я їх). Але у мене в родині кутю завжди заливали ще водою, вона більше на суп була схожа, ніж на кашу.
avatar

Lana

  • 09 січня 2010, 20:16
0
Ой, такий торт постійно хресна моєї сестри готувала, тільки називався він якось інакше. Стільки роботи, це ж окремо трубочки, потім їх кремом пропитувати… Моє щире захоплення
avatar

Lana

  • 09 січня 2010, 20:12
0
Теж уперше чую про пісний маргарин О_о пісна їжа, наскільки мені відомо, не містить жирів і м«яса (ну, себто лишаються всі овочі, рослинна олія, риба, тощо), а маргарин він містить жир незалежно від виду і виробника, хіба ні?
Взагалі, я не дуже тямлю в пістній їжі.
avatar

Lana

  • 09 січня 2010, 20:11