Прямий ефір


0
1) та вже давно скачала а нема коли навіть встановити не те щоб гратися
2) чистий фанатію ще з першого підDOSівського
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 15:15
0
я голосую за всі рецепти, які мені подобаються (мені подобаються майже всі )
а в обране колись додавав ті які збирався готувати. зараз більше користуюсь пошуком чи хмариною тегів. хочу щось з м’яса приготувати — ввожу в пошук "мясо" чи вибираю тег "м’ясо" і вперед
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 13:11
0
мені такий торт подобається після того як в холодильнику постоїть і трохи застигне
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 13:05
0
а в нас кажуть «Домік» )
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 13:04
0
У мого майбутнього чоловіка
огоу! чекаю запрошення на весілля
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 13:03
0
а чого так?
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 13:02
0
ага, забавка просто суперова! на торентах можна скачати. раджу локалізовану від 1С
чистий WC чи WoW?
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 13:01
0
прикольний салат — ситний
ps. мені майонез цікаво!
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 12:58
0
ок. зміню. ще може хтось хоче переголосувати? а то я вже теж більше до нашої звичайної схеми схиляюсь
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 12:56
0
та чого. хай буде. якщо не дублювати, то через рік-два не буде про що писати
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 12:54
0
Ясно, дякую за відповіді. Також піду проголосую, але ще почекаю решту кулінарів і що адміни нам скажуть.
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 01:00
0
Вони такі апетитні, що я б 10 раз проголосувала.
avatar

mikroba

  • 10 січня 2010, 00:11
0
Я голосую за рецепти, що мені сподобались.
Не обов'язково буду їх готувати, але вони стоять на першому місці.
avatar

mikroba

  • 10 січня 2010, 00:09
0
Я також перший раз на Паску робила, а синові сподобались, то тепер роблю коли просить.
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 00:03
0
Дана, смачна кутя, та кутя напевне вся смачна: ) У нас готують рідку кутю.
avatar

Masha

  • 10 січня 2010, 00:02
0
Ясно, то ставити плюси тим рецептам які сподобались? чи тим які будеш готовити? Як ви для себе обираєте?
А взагалі ще хтось буде голосувати, а то щось мовчать А потім вийде що одні голосують і програють всі конкурси, а інші виграють і не голосують
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 23:59
0
Варення з роз, то взагалі смакота неземна, жаль не маю де тепер його брати: (
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 23:44
0
Дякую Дана, я навіть зразу і не побачила що то твій рецепт. Думаю " Пампушок " теж підійде.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 23:42