Прямий ефір


0
ВАм дякую, пробуйте наздоровя.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 20:01
0
У мене нарешті звільнилось трохи часу, ото наголосувалась вже.
Готуюсь до виборів
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 19:49
0
Такі я на Паску зроблю, дуже вони туди підходять )
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 19:47
0
Я проголосувала за стіл, але так подумала і переголосувала б за «Кращий рецепт Різдвяної страви».
Я фото цілого стола не маю
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 19:46
0
Якраз думаю, щоб то приготувати з м'яском )
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 19:41
0
Треба спробувати, дякую за рецептик.
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 19:40
0
Спробую. Дякую, Машенька, за рецепт!
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 19:39
0
Виглядає ніби справжній сніг. І смачно!
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 19:36
0
Чудова.
А ми розводимо мед в вишневому сиропі, тоді сироп дає свою кислинку.
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 19:35
0
Справді прикольний сніданок!
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 19:31
0
Є «вершковий» маргарин.
А пісний це «столичний», чи щось на подобі цього.
Принципі мабуть вони всі пісні
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 19:28
0
Я колись не знав, що достатньо поставити кристалізований мед в теплу воду, щоб розтопити. Дізнався випадково, коли пройшов один з фінальних квестів в Syberia

Обходите бассейн, пока не дойдёте до джакузи. Используйте колесо,
чтобы запустить джакузи. Положите банку с мёдом (crystallized honey) в горячую воду, чтобы
растопить его (liquid honey)
avatar

stfalcon

  • 09 січня 2010, 18:39
0
я його в «Страви з яєць» переніс
avatar

stfalcon

  • 09 січня 2010, 18:33
0
Треба буде ще раз зробити
avatar

stfalcon

  • 09 січня 2010, 18:31
0
Смачненький.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 18:17
0
Дякую, Юрка мій їх дуже любить.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 18:04
0
Люблю рогалики, ваші смачні і апетитні. Напевно можна брати і звичайний маргарин? А може у вас є фото пісного, а то навіть не знала що такий є.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 18:03
0
Також люблю таку смакоту <a href=" Тепла закуска «Помідорні бочечки з яйцем»">
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 17:58