о, півсклянки… я якраз вгадала
учора готувала… правда трохи напартачила: сметана була певно зарідка, а я її ше й трохи йогуртом розбавила тому борошна пішло всі 4 склянки + для розкачування… і сковорода улюблена в мене невеличка, на 23 см вже потім дістала велику
тому вийшло цілих 7 коржів та ще й різного розміру ))
але тортик вийшов смачним, Сашко їв і тільки нахвалював, навіть в татка намагався шматок поцупити
Scratch