Прямий ефір


0
якщо для ледачих, то — це точно для мене)))
avatar

Scratch

  • 13 січня 2010, 20:06
0
а я певно куштувала, але не пригадую їх на смак тільки оці домашні і знаю
avatar

retgdwer_a

  • 13 січня 2010, 20:03
0
соромно зізнатися, але сочні ніколи не куштував
avatar

Scratch

  • 13 січня 2010, 20:00
0
можна і горілку з пивом щоб йшло краще ))) а взагалі його намазують на грінки і так куштують. всі хвалили
avatar

Scratch

  • 13 січня 2010, 19:50
0
о, півсклянки… я якраз вгадала
учора готувала… правда трохи напартачила: сметана була певно зарідка, а я її ше й трохи йогуртом розбавила тому борошна пішло всі 4 склянки + для розкачування… і сковорода улюблена в мене невеличка, на 23 см вже потім дістала велику
тому вийшло цілих 7 коржів та ще й різного розміру ))
але тортик вийшов смачним, Сашко їв і тільки нахвалював, навіть в татка намагався шматок поцупити
avatar

retgdwer_a

  • 13 січня 2010, 15:02
0
судячи з тегів треба ще горілку з пивом змішати. після цього його можна їсти так як є )
avatar

stfalcon

  • 13 січня 2010, 09:49
0
ого. добре за тебе взялися
avatar

stfalcon

  • 13 січня 2010, 09:47
0
я б його і без супу їв — люблю пироги з грибами
avatar

stfalcon

  • 13 січня 2010, 09:45
0
А його крім як змішувати, більше ніяк не треба готувати ???
avatar

Masha

  • 13 січня 2010, 02:21
0
Круто, дякую.
Буду знати, зараз переназву
avatar

mikroba

  • 13 січня 2010, 00:56
0
Ця страва в українській кулінарії називається —
картопляники.
А зрази, це м'ясний виріб з різноманітною начинкою.
Смачного…
avatar

Kagor

  • 13 січня 2010, 00:25
0
І я люблю зрази. І від мене +1
avatar

Masha

  • 13 січня 2010, 00:14
0
Випічка, то моя слабість і згуба. Печу, переважно ввечері, як карапузів своїх повкладаю спати.
Дякую за увагу до моїх рецептів: )
avatar

Masha

  • 13 січня 2010, 00:11
0
А мене запитати? Я б себе ні на що не проміняла, а тобі дам гарбуза!
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 22:50
0
А тобі кожного дня, що не готують поїсти? З сьогоднішнього дня теж буду вчитись пекти торти, а то в мій город камінюки летять!
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 22:46
0
а з чим його їдять?
avatar

prostoKsjy

  • 12 січня 2010, 22:44
+1
і ми про те саме говоримо постійно — ГОЛОСУЙТЕ! не будьте байдужими)))
avatar

Scratch

  • 12 січня 2010, 22:39
0
Оперативно, дуже рада що вам сподобались.
avatar

Masha

  • 12 січня 2010, 22:28