Прямий ефір


0
Бажаю смачних маффінок
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 20:05
0
О! Геть останні сумніви, у мене точно така!
Завтра забіжу в крамничку за йогуртом і пектиму!
avatar

Lana

  • 10 січня 2010, 20:00
0
у мене форма основна ось така
теж не ребриста… виробник її так і назвав «для маффінів», хоч я в ній і кекси чудесно печу
по місткості — якщо тісто не густе (злегка розтікається) то заповнюю тільки на 2/3-3/4 заглиблення, а якщо густе «стояче», то можу й до верху заповнити, вони виростуть і не розтечуться
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 19:56
0
та у тому-то й справа, що ми купили форму на 12 штук у Епіцентрі (щоправда, не пам«ятаю, хто виробник), вони не ребристі, а просто кругленькі, я от і думаю, чи підійдуть вони, бо неглибокі, тому я не знаючи, чи сильно підходять кекси боюся їх тьди
avatar

Lana

  • 10 січня 2010, 19:36
0
так треба виправлятися з ними практично ніякої мороки
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 18:47
0
е… про розмір то складне питання у мене три листи для маффінів і у всіх різний розмір готової випічки… конкретно ці — лист на 12 штук від Факелмана здається, якщо потрібно то заміряю детально діаметри і висоту

Я саме ці паперові формочки замовляла в інтернет-магазині, hlebopechka.net.ua якщо не помиляюся, правда зараз їх нема там, може після свят появляться
А зараз такі формочки (ще й всякі до вибору з різними малюнками) появилися у місцевих супермаркетах: Сільпо, Арсен, Епіцент, там і купую
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 18:46
0
Ой, супер, теж обожнюю мафіни, але ще ніколи не пекла, треба буде якось… а якого розміру ці 10-12 мафінів?
І ще питання — а де можна купити ці паперові вкладки?
avatar

Lana

  • 10 січня 2010, 18:26
0
апетитні фотки! а я от ніколи не куштував маффінів
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 18:24
0
і морозиво… і вершки збиті… гарно пасуватимуть до салату… а тоді вже точно на дієту
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 17:28
0
еге ж… як істинній шоколадоманці мені теж шкода
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 17:12
0
А в мене тягнеться рука, щоб положити на цей рецепт одну кульку ванільного морозива.А завтра сяду на дієту
avatar

prostoKsjy

  • 10 січня 2010, 17:09
0
А я завжди голосую за рибні рецепти, це моє слабке місце
avatar

prostoKsjy

  • 10 січня 2010, 17:06
0
Гарний маринад.Я роблю щось на подобі, тільки додаю ще 1 ст. ложку меду. Тоді маринад трішки робиться густішим і додає хороший аромат і не бійтеся солодкими стегенцями не стануть.
avatar

prostoKsjy

  • 10 січня 2010, 17:00
0
Гарненько, молодчинка Дана!
avatar

prostoKsjy

  • 10 січня 2010, 16:54
0
Круто, дуже вишуканий рецепт. Цей десерт хороший для тих, хто не їсть шоколад.Так, є такі люди....І мені їх трохи шкода)
avatar

prostoKsjy

  • 10 січня 2010, 16:52
0
Це щоб ніхто не сумнівався, що я вмію готувати, просто у мене обмежений доступ до фотоапаратуОт і дорвалась!
avatar

prostoKsjy

  • 10 січня 2010, 16:23
0
хочу!
avatar

Yurec

  • 10 січня 2010, 16:20
0
яка краса
avatar

Yurec

  • 10 січня 2010, 16:15
+1
вітаю з першим рецептом!
avatar

stfalcon

  • 10 січня 2010, 16:13
0
ок, сфотографую коли готуватиму наступного разу і викладу рецепт
avatar

retgdwer_a

  • 10 січня 2010, 15:17