Прямий ефір


0
Як тобі сказати. Вона вже набридла!!!
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 01:12
0
Дана, а хіба картопля смажена це не смакота? Ох, як згадаю… Є що згадати, нема що дітям розказати
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:10
0
Смакота!!!
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:08
0
Мабуть краще і не пробувати, якщо вже в вас не виходило.
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 01:07
0
ОЙ! А замість чашок можна використати тетра — пак або пакет для запікання?
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:07
0
Цікаво спробувати. А замість чашок використат
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:06
0
Студентські дні це добре. Шкода що в гуртожитку немає можливості готувати щось смачненьке
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 01:05
0
хм, в принципі, згідно знайдених у мережі рецептів, там нічого складного немає, але мені спекти великий гарний лаваш не вдавалося ні разу… то підгорить то пересушиться, я і в духовці пробувала (на листі, на решітці) і на плиті — не вдається і край, тому користуюся готовими купованими. Сама печу хіба маленькі на сковороді, щось на кшталт tortillias
avatar

retgdwer_a

  • 01 лютого 2010, 01:04
0
Гарно! А лаваш пекти самому важко?
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 00:59
0
Ксюшка молодець. Сирник- це просто клас.
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 00:52
0
раніше готувала частенько, два-три рази на місяць… тепер рідше десь раз-два на місяць
насправді рецепт дуже простий, головне підібрати чашки-форми
avatar

retgdwer_a

  • 31 січня 2010, 23:29
0
Дуже смачний сирник. Люблю сирники. Роблю подібний, тільки ще додаю масло, точно рецепт не пам'ятаю.
avatar

Masha

  • 31 січня 2010, 23:23
0
Ще ніколи не робила сальтисон. Але треба буде спробувати. Дякую за рецепт. Виглядає супер апетитно.
avatar

Lyuba

  • 31 січня 2010, 23:08
0
думаю, холодна і з льодом — буде смачніше ніж гаряча… тим паче коктейль «мохіто» я полюбляю)))
avatar

Scratch

  • 31 січня 2010, 22:04
0
це ми брали «вірменську бринзу», здається…
avatar

Scratch

  • 31 січня 2010, 22:02
0
Огірок свіжий
avatar

prostoKsjy

  • 31 січня 2010, 19:30
0
Я не впевнена, що зможу таке сама приготувати… А часто ти його готуєш?
avatar

prostoKsjy

  • 31 січня 2010, 19:29
0
Дійсно, якщо готувани справжній «Грецький» то потрібно положити сир фета. Але ця бринза дуже м«яка і в міру солона(я її завжди купую).
avatar

prostoKsjy

  • 31 січня 2010, 19:26
0
А так, вже побачила, свіжий!!!
avatar

Ksenij

  • 31 січня 2010, 17:31
0
А огірок свіжий?
avatar

Ksenij

  • 31 січня 2010, 17:30