хм, в принципі, згідно знайдених у мережі рецептів, там нічого складного немає, але мені спекти великий гарний лаваш не вдавалося ні разу… то підгорить то пересушиться, я і в духовці пробувала (на листі, на решітці) і на плиті — не вдається і край, тому користуюся готовими купованими. Сама печу хіба маленькі на сковороді, щось на кшталт tortillias
Dana