Прямий ефір


0
мне не мешают. я ем вместе с косточками
а без граната не то. тут самый кайф в этих зернышках!
avatar

stfalcon

  • 24 лютого 2010, 21:38
0
на перших кількох фотках жовтіється ))
avatar

stfalcon

  • 24 лютого 2010, 21:37
0
гряде великий апдейт в якому ця бага та інші вже пофікшені. залишилось тільки кілька багів в верстці нового дизайну виправити
avatar

stfalcon

  • 24 лютого 2010, 21:36
0
Ну я думаю що посмакували.
avatar

babenko-tanya

  • 24 лютого 2010, 20:27
0
Дякую за відгуки.
avatar

babenko-tanya

  • 24 лютого 2010, 20:26
0
Так вони насправді смачні. Дякую.
avatar

babenko-tanya

  • 24 лютого 2010, 20:25
0
Чому за ті рецепти, що сподобались не можна голосувати хоч би зо два рази ( за цей я голосував би кожен день).
avatar

Vitja

  • 24 лютого 2010, 20:04
0
Супер!!! Правда ще такого не їв. Жінка не хоче готувати.
avatar

Vitja

  • 24 лютого 2010, 19:56
0
Мені сподобались. Мене ними вже накормили, правда з тушеною капустою.
avatar

Vitja

  • 24 лютого 2010, 19:54
0
Прибрати масло та сир і гарний рецепт на піст.
avatar

Vitja

  • 24 лютого 2010, 19:35
0
Після посту буду просити жінку, щоб приготувала. Я думаю, що має бути смачно.
avatar

Vitja

  • 24 лютого 2010, 19:31
0
у меня супруга любит такую вкуснятину — нужно будут показать рецептик!
avatar

Kotiwe

  • 24 лютого 2010, 14:55
0
интересненький рецепт — но вот только вопрос — а косточки от граната не мешают? мне б и без граната салатик хорошо пошел)))
avatar

Kotiwe

  • 24 лютого 2010, 14:54
0
А якщо замість гранату прикрасити чимось іншим.
avatar

mikroba

  • 24 лютого 2010, 12:49
0
морський окунь, як доречі і річний має червоні плавці.а також червону шкіру
avatar

Abigail

  • 24 лютого 2010, 11:47
0
спочатку треба остудити філе, щоб нарізати на порційні шматочки,
бульон я не студила, бо вводила такий желатин, який треба розчиняти в гарячому бульйоні, коли залила желе остудила в кімнаті а потім поставила в холодильник для застигання
avatar

Abigail

  • 24 лютого 2010, 11:42
0
Просто і смачно! +5
avatar

Alka

  • 24 лютого 2010, 00:35
0
прикольно виглядає салатик, треба буде якось спробувати приготувати. Тілько от виникло питання — для чого варити моркву, якщо у салаті її нема?
avatar

Alka

  • 24 лютого 2010, 00:18
0
То як, той бульйон студити чи ні? Чи то філе студити?
avatar

Alka

  • 23 лютого 2010, 23:39