Прямий ефір


0
а мені зробиш такий ?
avatar

stfalcon

  • 10 листопада 2009, 21:03
0
в мене дуже веселі спогади з цією стравою пов'язані)))
avatar

Scratch

  • 10 листопада 2009, 20:21
0
Ти спробуй ) Можливо сподобається.
avatar

Dana

  • 10 листопада 2009, 16:57
0
Та впринципі і ножем можна, правда помучатись доведеться.

Вони продаються, треба пошукати)
avatar

Dana

  • 10 листопада 2009, 16:55
0
здається з п'ятого сезону. де Картмана дресирувальник собак виховував.
avatar

Scratch

  • 10 листопада 2009, 14:20
0
п'ю виключно сам)))) а дівчині просто заздрістно)
avatar

Scratch

  • 10 листопада 2009, 14:19
0
виглядає аппетитно!
avatar

Scratch

  • 10 листопада 2009, 14:18
0
шикарна фантазія!
avatar

stfalcon

  • 10 листопада 2009, 10:57
0
ця дівчина, щось дуже рідко заходить на Кукораму
avatar

stfalcon

  • 10 листопада 2009, 10:51
0
мають продаватись. Дана минулого року купляла в такого чудіка, який на базарі всяку фігню по пару гривень продає.
avatar

stfalcon

  • 10 листопада 2009, 10:50
0
А я чогось завжди боялася брюсельської капусти, кажуть вона гіркувата, якщо неправильно приготувати.
avatar

Masha

  • 10 листопада 2009, 04:21
0
Смачно і красиво, ось тільки треба таку штучку знайти, їх напевне зараз вже не продають.
avatar

Masha

  • 10 листопада 2009, 04:18
0
Смачно і оформлення дуже красиве.
avatar

Masha

  • 10 листопада 2009, 04:11
0
Цікаво чому в одному екземплярі? Невже не ділиться ні з ким? ))))))
avatar

Dana

  • 10 листопада 2009, 00:18
0
Цей хлопчина щось дуже часто викладає рецепти алкогольних коктейлів…
avatar

prostoKsjy

  • 09 листопада 2009, 22:58
0
а мені з Саус Парка серія згадалася))
avatar

Scratch

  • 09 листопада 2009, 22:49
0
одразу загдався «Scary Movie 4» і фраза «Ти відпиляв собі не ту ногу!»
avatar

stfalcon

  • 09 листопада 2009, 20:43
0
напрочь снесла...
avatar

Scratch

  • 09 листопада 2009, 14:00
0
то серединки з картоплі. вони спеціальною штукою так вирізаються )
avatar

stfalcon

  • 08 листопада 2009, 20:36