Прямий ефір


0
І трошки позитиву:
— В нас нарешті нормально працює пошук .
— Також з'явилась можливість додавати в вибране коментарі і поштові повідомлення.
avatar

stfalcon

  • 14 листопада 2009, 19:05
0
ну поперше — рецепт супер! я таке м'ясце дуже полюбляю!
а подруге — от і спеції у пригодіособисто мені дуж приемно, що наш приз так корисно використовується, аж трохи заздрісно чоловіку — він-то зараз куштує цю смакоту)))
avatar

Scratch

  • 14 листопада 2009, 18:58
0
У зв'язку з оновленням двигунця сайту, до останньої (нажаль нестабільної версії) можливі помилки у роботі. То ж якщо ви помітите, що щось не працює, чи працює не так як треба, то пишіть про це сюди або мені в ЛС.
avatar

stfalcon

  • 14 листопада 2009, 18:58
0
я от думаю, а якщо ще креветок додати?
avatar

Scratch

  • 14 листопада 2009, 18:51
0
гарний рецепт! сорі, що він трохи пізніше з'явився. я буквально за кілька хвилин до того як ти його опублікувала зробив дамп бази, переніс з старого сервера на новий, накотив зміни і тут бачу з'являється новий рецепт )
avatar

stfalcon

  • 14 листопада 2009, 18:33
0
Дуже апетитно, спробую обов«язково на вихідних порадувати рідних))
Дякую за рецепт.
avatar

Irina

  • 13 листопада 2009, 16:20
0
це точно. але з яблуками я «шубу» ніколи не куштував… треба якось спробувати
avatar

Scratch

  • 13 листопада 2009, 15:15
0
якщо замочують то точно не молодий
avatar

Scratch

  • 13 листопада 2009, 15:13
0
Мені дуже подобаеться, коли ти готуєш! Як приємно мати дорослу доцю!
avatar

Lyuba

  • 13 листопада 2009, 11:51
0
Зелений горох, то мається на увазі молодий горох?
avatar

stfalcon

  • 13 листопада 2009, 10:58
0
Шуба = Новий Рік
avatar

stfalcon

  • 13 листопада 2009, 10:56
0
я тож полюбляю це діло. сообливо гарбузову кашу
avatar

Scratch

  • 12 листопада 2009, 16:08
0
Угу, без хліба
avatar

Dana

  • 12 листопада 2009, 13:02
0
І часничок якраз зараз треба їсти
avatar

Dana

  • 12 листопада 2009, 12:59
0
Можна подавати з сметанкою, з варенням.

Страви з гарбуза це моя слабкість
avatar

Dana

  • 12 листопада 2009, 12:58
0
Якщо качанчики молоденькі, то вони більш солодкуваті і дуже ніжні.
avatar

Lyuba

  • 10 листопада 2009, 22:34
0
та якось їздив в Луцьк. ну погуляли добряче, а рано просипаємось — крім пива їсти нічого. ну засилаємо «гонца» у магазін. думали принесе там хліб, якусь консерву, сосиски. ну він і приніс шніцелі))) для микрохвильовки. ми його потів так «шніцелем» і називали)))
avatar

Scratch

  • 10 листопада 2009, 21:34
0
та запросто, головне джин нормальний купити
avatar

Scratch

  • 10 листопада 2009, 21:28
0
які?
avatar

stfalcon

  • 10 листопада 2009, 21:10
0
я люблю ці шніцелі!!! на морі тільки їх і їв
avatar

stfalcon

  • 10 листопада 2009, 21:10