Прямий ефір


0
Ні , не запрацювала.
avatar

Masha

  • 16 листопада 2009, 12:28
+1
Виставляйте рецепты, користувачі сайту будуть за нього голосувати, сподобався або ні. Рецепт з найбільшою кількістю позитивних голосів за поточний місяць і буде переможцем місяця.
avatar

Masha

  • 16 листопада 2009, 12:27
0
Зараз гляну.
avatar

Masha

  • 16 листопада 2009, 12:20
0
о. це гуд! а кнопка «назад» не запрацювала випадково?
avatar

stfalcon

  • 16 листопада 2009, 10:52
0
приз отримає автор найкращої статті листопада. навіть не знаю, к краще пояснити. прочитайте ось це cookorama.net/blog/cookorama/134.html
avatar

stfalcon

  • 16 листопада 2009, 10:48
0
Может я чего-то не понимаю, но в чем состоит конкурс? какое задание конкурса?
avatar

kpacoma

  • 16 листопада 2009, 02:55
0
Дякую що тепер не треба заходити кожен раз, в мене сторінка з нашим сайтом відкрита цілий день.
avatar

Masha

  • 16 листопада 2009, 02:40
0
Любить, але я йому це не часто дозволяю.
avatar

Masha

  • 16 листопада 2009, 02:04
0
вона періодично оновлюється окремо від основної сторінки. ніби з нею глюків не повинно бути.
avatar

stfalcon

  • 16 листопада 2009, 00:34
0
ну, це тимчасові незручності. думаю, на слідуючому тижні все буде ОК
avatar

Scratch

  • 15 листопада 2009, 21:52
0
Пробуйте, чекаю відзив, по можливості з фото.
avatar

Masha

  • 15 листопада 2009, 21:04
0
О вже прорвало, таблиця появилася.
avatar

Masha

  • 15 листопада 2009, 21:02
0
Дійсно швидше, але зараз чогось не бачу таблиці коментаріїв. Зранку бачила, а тепер ні?
avatar

Masha

  • 15 листопада 2009, 21:02
0
Як на мене, то сайт став працювати помітно швидше!
avatar

Dana

  • 15 листопада 2009, 14:45
0
Та ми зрозуміли Також любить готувати?
avatar

Dana

  • 15 листопада 2009, 14:34
0
Дякую всім, дуже рада що вам сподобалось. Забула написати саме головне, цю смакоту готував чоловік, я так там виступала в ролі фотографа і консультанта по базових рецептах Чи може ви подумали, що ті волосаті руки то мої ?
avatar

Masha

  • 15 листопада 2009, 11:02
0
Дуже гарно прикрашено! Клас!
avatar

Dana

  • 14 листопада 2009, 21:26
0
Супер-супер!!!
Ще ніколи настільки не хотіла скуштувати те що на фотографії
avatar

Dana

  • 14 листопада 2009, 21:24
0
виглядає гарно! і тех. процес ніби не складний . мабуть спробую приготувати.
avatar

stfalcon

  • 14 листопада 2009, 20:34
0
а скоро взагалі буде все працювати як по маслу))) соняшниковому)))))
avatar

Scratch

  • 14 листопада 2009, 19:10