Оскільки ще ніхто не виклав фото цілого стола, то я не впевнена, чи хтось його робив, а давати торішні-позаторішні фото… ну не знаю навіть.
Тому я голосую за кращу різдвяну страву.
Не знаю, щодо печива, але ми печемо хліб і вкидаємо туди шоколад дрібними шматочками — то він в процесі випікання плавиться, але коли хліб вистигає, то шоколад знову береться твердим. Може, з печивом теж так вийде, але це хіба що шматочки будуть всередині і чекати, поки печиво зовсім вистигне
Дійно класний рецепт! Я хотіла запитати, можливо хтось і зможе мені допомогти, я дуже люблю вівсяне печиво з шоколадними шматочками, воно продається в магазинах. Я б хотіла його приготувати вдома, але не знаю як зробити так, щоб шоколад не розтопився у пічці?
Dana