Прямий ефір


0
Такі кумедні
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 17:29
0
бігом записуйте рецепт. це «фірмова» кутя і треба сказати дуже смачна
avatar

stfalcon

  • 09 січня 2010, 16:52
0
Це дійсно актуальний десерт.
І легко і дуже-дуже смачно!
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 16:49
0
Гарний салатик і смачний мабуть. Обожнюю салати з квасолею.
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 16:46
0
Ясно, знов напутала: )
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 14:15
0
Так і є, він спочатку плавиться, а потом застигає.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 14:14
0
то я проголосував
avatar

stfalcon

  • 09 січня 2010, 14:08
0
Тобто? О_о я ще вчора чи позавчора голосувала за страву
avatar

Lana

  • 09 січня 2010, 14:05
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 14:02
0
Якщо голосуєте за кращу Різдвяну страву, то чого проголосували за кращий Різдвяний стіл?
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 14:01
0
Оскільки ще ніхто не виклав фото цілого стола, то я не впевнена, чи хтось його робив, а давати торішні-позаторішні фото… ну не знаю навіть.
Тому я голосую за кращу різдвяну страву.
avatar

Lana

  • 09 січня 2010, 13:51
0
Гарно!
avatar

Lyuba

  • 09 січня 2010, 13:50
0
Не знаю, щодо печива, але ми печемо хліб і вкидаємо туди шоколад дрібними шматочками — то він в процесі випікання плавиться, але коли хліб вистигає, то шоколад знову береться твердим. Може, з печивом теж так вийде, але це хіба що шматочки будуть всередині і чекати, поки печиво зовсім вистигне
avatar

Lana

  • 09 січня 2010, 13:47
0
Дійно класний рецепт! Я хотіла запитати, можливо хтось і зможе мені допомогти, я дуже люблю вівсяне печиво з шоколадними шматочками, воно продається в магазинах. Я б хотіла його приготувати вдома, але не знаю як зробити так, щоб шоколад не розтопився у пічці?
avatar

prostoKsjy

  • 09 січня 2010, 13:42
0
таки так як Андрій сказав. я теж подумав, що баг. щойно перевірив — все правильно.
avatar

stfalcon

  • 09 січня 2010, 13:40
0
Зараз виставлю свої. тоже прості
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 13:29
0
Ясно, то воно все разом. Я думала що ті що проголосували окремо і ті що утримались окремо
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 13:28
0
Він смачний. Але з тістом награтися треба. Багато часу забирає.
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 11:31
0
Вони справді смачні!
Тісто кожен готує по своєму, цікаво взнати як хто це робить.
avatar

Dana

  • 09 січня 2010, 11:29