Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Як будемо визначати переможця?
/
Новини проекту
18
0
Я от тільки не можу зрозуміти: 3 + 3 + 2, а пише що проголосувало 9?
Masha
09 січня 2010, 02:32
Як будемо визначати переможця?
/
Новини проекту
18
0
я теж проголосувала.
mikroba
09 січня 2010, 02:30
Чебуреки
/
М'ясні другі страви
3
0
Ох і смакота, дуже люблю чебуреки.
Masha
09 січня 2010, 02:08
Торт "Наполеон"
/
Торти
19
0
Дуже цікавий рецепт тіста, попробую при нагоді. Дякую Дана: )
А тортик, без сумніву смачний, дуже люблю " Наполеони ", та хто ж їх не любить: )
Masha
09 січня 2010, 02:05
Гранатовий браслет
/
Овочеві салати
17
0
От якщо по — окремо салат і гранат, то буде їсти: )
Masha
09 січня 2010, 00:57
Гранатовий браслет
/
Овочеві салати
17
0
А ніби ти так не робиш?
Dana
08 січня 2010, 23:39
Курчатка - циплятка
/
Для дітей
11
0
Dana
08 січня 2010, 23:38
Торт "Наполеон"
/
Торти
19
0
Тісто я замішувала. Просто ми два торта паралельно пекли. Два тіста окремо замішували.
В цей момент я фотограф
Dana
08 січня 2010, 23:38
Торт "Наполеон"
/
Торти
19
0
Дякую!
Dana
08 січня 2010, 23:34
Торт "Наполеон"
/
Торти
19
0
ти умнічка
Svitlana
08 січня 2010, 23:16
Курчатка - циплятка
/
Для дітей
11
0
Дякую, дітям дійсно дуже цікаво. Але як цих курчат їла моя 33 — ох річна дитина, оце також цікаво споглядати: )
Masha
08 січня 2010, 18:40
Як будемо визначати переможця?
/
Новини проекту
18
0
Я проголосувала за № 1. А загальне фото виставлю з тамтого року, страви всеодно однакові, міняємся тільки ми і діти ростуть: )
Masha
08 січня 2010, 18:38
Як будемо визначати переможця?
/
Новини проекту
18
0
а хто утримався
?
stfalcon
08 січня 2010, 17:52
Торт "Наполеон"
/
Торти
19
0
а хто то тісто замішував?
stfalcon
08 січня 2010, 16:04
Гранатовий браслет
/
Овочеві салати
17
0
от я б тебе по руках набив
stfalcon
08 січня 2010, 15:03
Торт "Наполеон"
/
Торти
19
0
классіка свята!
ми теж на свята готуємо такий торт
Scratch
08 січня 2010, 14:29
Торт "Наполеон"
/
Торти
19
0
доречі дуже смачнючий торт за цим рецептом виходить!
stfalcon
08 січня 2010, 14:06
Гранатовий браслет
/
Овочеві салати
17
0
І я так само роблю!
Dana
08 січня 2010, 13:47
Гранатовий браслет
/
Овочеві салати
17
0
я б ще під час готування половину гранату з'їв би
люблю дуже гранати
Scratch
08 січня 2010, 13:08
Гранатовий браслет
/
Овочеві салати
17
0
А в мене всі люблять
Dana
08 січня 2010, 13:03
←
3270
3271
3272
3273
3274
3275
3276
3277
3278
→
Masha