Прямий ефір


0
Я от тільки не можу зрозуміти: 3 + 3 + 2, а пише що проголосувало 9?
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 02:32
0
я теж проголосувала.
avatar

mikroba

  • 09 січня 2010, 02:30
0
Ох і смакота, дуже люблю чебуреки.
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 02:08
0
Дуже цікавий рецепт тіста, попробую при нагоді. Дякую Дана: )
А тортик, без сумніву смачний, дуже люблю " Наполеони ", та хто ж їх не любить: )
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 02:05
0
От якщо по — окремо салат і гранат, то буде їсти: )
avatar

Masha

  • 09 січня 2010, 00:57
0
А ніби ти так не робиш?
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 23:39
0
Тісто я замішувала. Просто ми два торта паралельно пекли. Два тіста окремо замішували.
В цей момент я фотограф
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 23:38
0
Дякую!
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 23:34
0
ти умнічка
avatar

Svitlana

  • 08 січня 2010, 23:16
0
Дякую, дітям дійсно дуже цікаво. Але як цих курчат їла моя 33 — ох річна дитина, оце також цікаво споглядати: )
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 18:40
0
Я проголосувала за № 1. А загальне фото виставлю з тамтого року, страви всеодно однакові, міняємся тільки ми і діти ростуть: )
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 18:38
0
а хто утримався ?
avatar

stfalcon

  • 08 січня 2010, 17:52
0
а хто то тісто замішував?
avatar

stfalcon

  • 08 січня 2010, 16:04
0
от я б тебе по руках набив
avatar

stfalcon

  • 08 січня 2010, 15:03
0
классіка свята! ми теж на свята готуємо такий торт
avatar

Scratch

  • 08 січня 2010, 14:29
0
доречі дуже смачнючий торт за цим рецептом виходить!
avatar

stfalcon

  • 08 січня 2010, 14:06
0
І я так само роблю!
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 13:47
0
я б ще під час готування половину гранату з'їв би
люблю дуже гранати
avatar

Scratch

  • 08 січня 2010, 13:08
0
А в мене всі люблять
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 13:03