Прямий ефір


0
а я їв . дуже смачно!
avatar

stfalcon

  • 06 січня 2010, 01:07
+1
А фото, які фото. Аж хочеться з картинки скуштувати
avatar

mikroba

  • 06 січня 2010, 01:00
0
обожнюю Машині рецепти. так гарно все розписано, що здається навіть я приготую
avatar

stfalcon

  • 06 січня 2010, 00:17
0
Ах, які булочки. Мама старається свою малечу смакотою нагодувати.
avatar

Dana

  • 06 січня 2010, 00:00
0
Ось таке в мене вийшло. До пачки «ЕКО» одну пачку простого желатину треба додавати. Бо сильно солоне виходить.

avatar

Dana

  • 05 січня 2010, 23:35
0
смакота напевно
avatar

Svitlana

  • 05 січня 2010, 23:16
0
ми теж про це подумали
avatar

Scratch

  • 05 січня 2010, 22:34
0
Добре, що до кінця січня, а то я спочатку подумала, що наперед треба виставити, а в мене фото немає, а без фото не хочеться.
avatar

Masha

  • 05 січня 2010, 22:30
0
Я також все на око добавляю зазвичай, а особливо в салати, тому важко придумувати кількість.
avatar

Dana

  • 05 січня 2010, 22:28
0
Люда, ваші рецепти теж смачні і апетитні.
avatar

Masha

  • 05 січня 2010, 22:27
0
Дякую всім, дуже приемно читати такі коментарії: )
avatar

Masha

  • 05 січня 2010, 22:26
0
Дякую, що відгукнулися!
А що за вушка з грибами? Колись поділетесь рецептом!
avatar

Dana

  • 05 січня 2010, 22:25
+1
Ура! Так неожиданно, спасибо большое, теперь я окончательно поверила в чудеса. Спасибо всем!
avatar

kpacoma

  • 05 січня 2010, 22:10
+1
Конкурс на кращий Різдвяний стіл — це сильна мотивація.
Але у зв'язку зі святами, просто немає часу сюди писати рецепти.

На моєму столі буде таких 12 страв:
1. кутя
2. пісний борщ
3. риба фарширована
4. вареники
5. пісні голубці
6. вушка з грибами
7. грибна підливка
8. салат з корейської моркви
9. фаршировані крабові палички
10. оселедець
11. квашені огірочки
12. пончики
avatar

mikroba

  • 05 січня 2010, 21:50
+1
та я то прочитав
але думаю може люди підбирають рецепт по тому, що в них є в холодильнику і хочуть швиденько побачити основні інгредієнти )
avatar

stfalcon

  • 05 січня 2010, 20:33
0
А шо, комусь ліниво прочитати рецепт і подивитися, що там є (тим паче, складників небагато)?
Якщо йдеться про кількість — не скажу, бо все відміряла на око
avatar

Lana

  • 05 січня 2010, 19:21
0
На завтра уже треба готувати, а ніхто поради не дає
avatar

Dana

  • 05 січня 2010, 19:17
0
Після Різдва так цікаво почитати хто і як готує кутю.
Впевнена, що багато різних рецептів є.
avatar

mikroba

  • 05 січня 2010, 19:10
0
виглядає смачно! ще б склад окремо написати ~_^
avatar

stfalcon

  • 05 січня 2010, 13:47