Прямий ефір


0
О, цей файний. А мені дуже до вподоби схожий, але ще простіший — варена грудка куряча, 1 грейфрут, мариновані печериці і майонез.
avatar

Lana

  • 07 січня 2010, 18:30
0
а смаковинний який! Він — як вино, щодовше його тримати, тобільше він смакує
avatar

Lana

  • 07 січня 2010, 15:08
0
буду першим . гарний кекс!
avatar

stfalcon

  • 07 січня 2010, 14:53
0
Ми просто за тобою і твоїми рецептами дуже заскучились
avatar

stfalcon

  • 07 січня 2010, 14:47
0
ага. прикольна штука. мені самому такий треба
avatar

stfalcon

  • 07 січня 2010, 14:46
0
вау. бачу формочки вже заюзали
avatar

stfalcon

  • 07 січня 2010, 14:45
0
це теж смачний салат.

а скільки ананасу і цибульки треба ?
avatar

stfalcon

  • 07 січня 2010, 14:43
0
Вушка з грибами — це вареники з грибочками, які зліплюють так, що вони схожі на вушка.
Їх дають в пісний борщик на вечерю.
Обов«язково поділюсь, просто перед вечерею зовсім не було часу фоткати.
avatar

mikroba

  • 07 січня 2010, 13:55
0
Стільки вітань нових і цікавих. Вітаю тебе!
Хай смачна кутя удасться,
Хай в сімї панує щастя,
Щоб весела коляда,
Мир вам в хату принесла.
Щоб співали рано півні,
Щоб велися в хаті гривні.
Щоб весело і багато
Провели Різдвяне свято!!!
Цьомаю…
avatar

Dana

  • 07 січня 2010, 13:54
0
Дуже приємний смак, це точно. Особливою родзинкою є поєднання теплих і холодних продуктів
avatar

Lana

  • 07 січня 2010, 13:46
0
думаю борьба будет жаркой, действительно хороший приз.
avatar

kpacoma

  • 06 січня 2010, 19:39
0
Він дуже смачненький!!!
avatar

Dana

  • 06 січня 2010, 19:38
0
выглядит аппетитно, нужно попробовать приготовить.
avatar

kpacoma

  • 06 січня 2010, 19:37
0
Цей салат просто бомбовий! Я його на Новий Рік дуже люблю
avatar

stfalcon

  • 06 січня 2010, 16:59
0
Дякую!
Коли є рибка більше нічого не хочеться
avatar

Dana

  • 06 січня 2010, 12:33
0
Класно! Є за що змагатися!
avatar

Dana

  • 06 січня 2010, 12:32
0
А рибка, дійсно смачна вийшла.
avatar

Masha

  • 06 січня 2010, 02:06
0
Бачу, що тут декому щастить більше ніж решті: )
avatar

Masha

  • 06 січня 2010, 02:05
0
Ой, так вже не хваліть, а то зачервоніюся: ) А якщо чесно, то дуже дякую, так приємно, що вам сподобались булочки.
avatar

Masha

  • 06 січня 2010, 02:02