задумувалось, що голосування буде саме за стіл. тобто фотка Різдвяного столу і перелік страв, що на ньому стоять, а в переліку вже лінки на рецепти цих страв.
вчора правда виникла ідея вибирати переможця по сумі голосів за різдвяні страви. не знаю правда наскільки вона вдала… зараз опитування створю.
Dana