Прямий ефір


0
Дуже класно. Дітям точно сподобалося!
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 13:01
0
дійсно оригінально! ну і навіть не сумніваюсь, що смачно
avatar

stfalcon

  • 08 січня 2010, 12:54
0
Ой, а до мене тільки що дойшло, що фото всього столу в мене немає: (
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 10:52
0
задумувалось, що голосування буде саме за стіл. тобто фотка Різдвяного столу і перелік страв, що на ньому стоять, а в переліку вже лінки на рецепти цих страв.

вчора правда виникла ідея вибирати переможця по сумі голосів за різдвяні страви. не знаю правда наскільки вона вдала… зараз опитування створю.
avatar

stfalcon

  • 08 січня 2010, 10:49
0
оце гарна новина )
avatar

stfalcon

  • 08 січня 2010, 10:39
0
Дякую, в мене вже працює кнопочка " назад ": )
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 02:17
0
Дякую, дуже приємно, буду старатись заходити частіше, часу вільного зовсім немає.
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 00:54
0
робити помітку в тегах — різдвяний стіл
avatar

Scratch

  • 08 січня 2010, 00:54
0
І мені треба, та думаю всім треба: ) А я з запитанням: як рецепти виставляти, всі разом чи кожен окремо, тільки якось позначати, що то Різдвяний стіл?
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 00:52
0
Смачний салатик, але я такий не готовлю, чоловік не любить: (
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 00:50
0
Смачнющі, дуже люблю кекси.
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 00:48
0
Смачненький.
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 00:47
0
Зранку вже заходила, але небуло часу написати коментарій, а тепер вернулась ще раз. Рецепт дуже сподобався, обовязково попробую.
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 00:45
0
Дякую мої любі, щукала в інтернеті Різдвяні віршики для сина, тай думаю, зразу і блог створ, може комусь пригодиться: )
avatar

Masha

  • 08 січня 2010, 00:43
0
Цікаво! Дякую!
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 00:41
0
Так і кексіки гарні і смачні вийшли!
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 00:40
0
Хочеш щоб багато цибульки було, додаєш більше і навпаки Це як тобі подобається! А ананасу баночку.
avatar

Dana

  • 08 січня 2010, 00:37
0
классікатільки замість грейпфрутів я додаю апельсини
avatar

Scratch

  • 07 січня 2010, 19:27