Прямий ефір


0
Я навіть встигла їх приготувати і свої фото викласти
І голосувала за ці чебуреки.
У Дани вони не такі рум«яні вийшли, але коли готувала, то дивилась два рецепта.
avatar

mikroba

  • 01 лютого 2010, 20:08
0
Кльво, потрібна річ.
Шкода, але знову дієти і спорт, тому мало від мене буде рецептів.
avatar

mikroba

  • 01 лютого 2010, 20:03
0
Ага, кльовий рецептик.
На рахунок фото, так хотілось би кращих.
Просто на фотоапараті має бути режим макрозйомки, така квіточка намальована. Попробуйте, у Вас получиться.
avatar

mikroba

  • 01 лютого 2010, 20:02
0
Поздравляю победителя! Блендер нужная вещь на кухне))
avatar

kpacoma

  • 01 лютого 2010, 18:29
0
рецепт прикольний, але хтілося би фото покраще)
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 18:03
0
чому б і ні
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 18:01
0
Вітання, чебуреки — то сила! )) Ми робимо простіше — за нас тісто крутить хлібопічка.

Але. Чебуреки — різдвяна страва? О_О
avatar

Lana

  • 01 лютого 2010, 17:28
0
Дуже дякую автору за рецепт, печиво справді дуже смачне!!! Але треба робити 2-3 порції відразу бо ДУЖЕ СМАЧНЕ!!!

Справді, дуже важливо не пересушити!!! Всім смачного!
avatar

Ninaalex

  • 01 лютого 2010, 16:47
0
Дуже дієтично! обожнюю цю рибу. Доречі, останню порцію я доїла саме сьогодні) Так сумно, адже про цю рибку надовго можна забути.
avatar

prostoKsjy

  • 01 лютого 2010, 16:01
0
Я роблю такіж конвертики, але з грибами.Попробую ще і з ковбаскою!
avatar

prostoKsjy

  • 01 лютого 2010, 15:56
0
тепер я мріятиму теж про блендер.Вітаю, ти молодчинка!
avatar

prostoKsjy

  • 01 лютого 2010, 15:53
0
М, смачно! Навіть зі звичайною олією. Схоже, вся сіль у лимонному соці.
А як воно у холодному вигляді? Можна вживати, чи краще розігріти у МХП?
avatar

manuna

  • 01 лютого 2010, 14:20
0
Дякую !!!
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 14:02
0
Вітаю!!!
avatar

mikroba

  • 01 лютого 2010, 12:54
0
угу. жаль, що її рідко коли можна купити. в основному солену продають
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 12:50
0
і це факт
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 12:43
0
Я так і зробила
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 12:18
0
Смачно і дієтично.
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 11:59
0
Смачно, дякую за ідею.
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 11:57