Я навіть встигла їх приготувати і свої фото викласти
І голосувала за ці чебуреки.
У Дани вони не такі рум«яні вийшли, але коли готувала, то дивилась два рецепта.
Ага, кльовий рецептик.
На рахунок фото, так хотілось би кращих.
Просто на фотоапараті має бути режим макрозйомки, така квіточка намальована. Попробуйте, у Вас получиться.
І голосувала за ці чебуреки.
У Дани вони не такі рум«яні вийшли, але коли готувала, то дивилась два рецепта.
mikroba