о, пригадала собі, що одного разу під це діло пустила форми пасхальні жерстяні — теж гарно вийшло, але в чашках мені найзручніше
а в ідеалі б ще «вітчинницею» розжитися (мрійливо так)
можна і в тетра-паках, я зустрічала такі варіації в мережі, навіть пробувала якось сама в упаковці від соку якогось, але не сподобалося з двох причин:
не вдалося надійно зафіксувати упаковки в каструлі і частина перевернулася під час приготування
трохи боязно, оскільки без поняття, які з тими пакетами відбуваються реакції під час тривалого кип'ятіння і які речовини вони можуть виділяти, бо від тих таки пакетів з під соку вода пофарбувалася в зелено-сірий колір
Scratch