Прямий ефір


0
в жіночому гуртожитку посуд миють після їжі, а в чоловічому — перед.
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 11:57
0
Чим ??? В нас хлопці жили на перших поверхах, а дівчата на чотирьох інших поверхах.
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 11:53
0
Дякую Дана!!! Якщо пам'ятаєш, то це з твоєї легкої руки я виставила ці чебуреки і ось результат, Дякую !!!
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 11:51
0
на чоловічому поверсі без пива готували рідко
до речі, знаєш чим чоловічий гуртожиток відрізняється від жіночого?
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 11:51
0
думаю, такі конвертики з лавашу можна робити з різними начинками. або просто вигрібати що є в холодильнику і експериментувати
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 11:49
0
до білого вина
або просто до картопельки
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 11:46
0
До пива
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 11:42
0
Ми правда без пива…
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 11:34
0
Маша вітаю!!! Молодець! Блендер допоможе тобі радувати нас новими цікавими рецептами. УРА!!!
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 11:14
0
да, картопелька з цибулькою та часничком! м-м-м… як зараз пам'ятаю. трохи сальця і саме дешеве пиво
так і жили в гуртожитку
avatar

Scratch

  • 01 лютого 2010, 11:08
0
Дякую, а ви щедрі на компліменти!
avatar

prostoKsjy

  • 01 лютого 2010, 10:23
0
Сирник з лавашом! Ухти дуже цікаво, спробую приготувати!
avatar

prostoKsjy

  • 01 лютого 2010, 10:23
0
Приїзди в гості. Нагодую! Ще з капустою квашеною.
avatar

Dana

  • 01 лютого 2010, 10:09
0
о, пригадала собі, що одного разу під це діло пустила форми пасхальні жерстяні — теж гарно вийшло, але в чашках мені найзручніше
а в ідеалі б ще «вітчинницею» розжитися (мрійливо так)
avatar

retgdwer_a

  • 01 лютого 2010, 01:24
0
О дякую, я також в інеті зустрічала подібні рецепти, але запитати нема в кого. Значить в чашках.
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:20
0
Знаю, що сподобається. Я вже одного разу робила сирник подібний, тільки без лаваша, а так ще цікавіше.
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:18
0
Вірю, що набридла. Та через років 5- 10, вона така смачна буде здаватися. Можна мені тарілочку, той студентської передати?: )
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:17
0
сподіваюся вам сподобається
avatar

retgdwer_a

  • 01 лютого 2010, 01:17
0
можна і в тетра-паках, я зустрічала такі варіації в мережі, навіть пробувала якось сама в упаковці від соку якогось, але не сподобалося з двох причин:
не вдалося надійно зафіксувати упаковки в каструлі і частина перевернулася під час приготування
трохи боязно, оскільки без поняття, які з тими пакетами відбуваються реакції під час тривалого кип'ятіння і які речовини вони можуть виділяти, бо від тих таки пакетів з під соку вода пофарбувалася в зелено-сірий колір
avatar

retgdwer_a

  • 01 лютого 2010, 01:16
0
Дуже смачно і ніжно, спробую.
avatar

Masha

  • 01 лютого 2010, 01:15