Прямий ефір


0
в коментарях дозволений тег img. тож можна додавати картинки з сторонніх серверів.
avatar

stfalcon

  • 25 лютого 2010, 03:22
0
довгий о_О?
avatar

stfalcon

  • 25 лютого 2010, 03:20
0
обов*язково спробую — цікаво
avatar

Sveta_Lesnikova

  • 25 лютого 2010, 01:34
0
цікаво -спробую
avatar

Inessa13

  • 25 лютого 2010, 01:26
0
))) а можна десь добавити смайлики? здається, вони б цікавіше відобразили мою відповідь)
avatar

Inessa13

  • 25 лютого 2010, 01:24
0
спробую у найближчий час и обов*язково напишу відгуки!
avatar

Inessa13

  • 25 лютого 2010, 01:23
0
цікавий рецепт але дуже довгий(
avatar

Inessa13

  • 25 лютого 2010, 01:19
0
дуже апетитно виглядає, треба спробувати
avatar

Inessa13

  • 25 лютого 2010, 01:17
0
спасибо за рецепт!
красиво очень написано и виглядит супераппетитно, но для меня ето пока слишком трудоемкий торт — нет возможности столько времени уделить именно торту))
avatar

Notalli

  • 25 лютого 2010, 00:53
+1
cпасибо за отличний конкурс! уже отправила свой любимий рецепт — с удовольствием прочитаю Ваши отзиви!
avatar

Notalli

  • 25 лютого 2010, 00:46
0
ставлю +
і беру в обране, таки спробую
дуже дякую
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 00:25
0
то просто радикал.ру не хоче так просто віддавати свої картинки невідомим скриптам
я спробував зберегти картинки на компьютері і закачати як звичані файли і все прошло нормально.

нічого, що я рецепт відредагував?
avatar

stfalcon

  • 25 лютого 2010, 00:23
0
Як Ви думаєте, а в хлібопечі можна такий зробити?
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 00:23
0
Беру в обране. Впевнена, що моєму eolexe дуже сподобаються.
І я вже давно хотіла чогось новенького.
За рецепт +
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 00:19
0
Круто, не можу вже дочекатись
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 00:17
0
«Помилка. Неможливо завантажити вихідний файл.» Хоча фото не велике…
avatar

smakuje

  • 25 лютого 2010, 00:01
0
а в чому проблема з фото?
avatar

Scratch

  • 24 лютого 2010, 23:50
0
ух ти. виглядає дуже прикольно! мабуть дітям сподобаються такі печенюшки
avatar

stfalcon

  • 24 лютого 2010, 23:28
0
сижу в офісі і втикаю на котлетки… пора одружуватись
avatar

stfalcon

  • 24 лютого 2010, 23:25