Ну що тут сказати? Мені просто відвисла щелепа. То ж скільки роботи кожну фотку вирізати! Зате так ефектно виглядає!
І я собі уявляю смак цього творіння! Якраз маю Бейліз, а до Бейліза ніц не маю, виправлю ситуацію на цих вихідних . Дякую за рецепт, люблю торти, а особливо шоколадні.
Я цей сайт також знаю, але поки що пробувала один рецепт із цього сайту. Планую поступово розширити свій асортимент рецептів для хлібопічки.
Зараз викладу свій рецепт хліба, який взяла з однієї книги по випічці хліба.
В мене піч не дуже відома — німецька AFK BM3.
Дуже вдячна за цей рецепт. Вийшло дуже смачно. Під час варки я добавила ще лавровий лист і душистий перець для аромату. Цибулину я вкинула цілу, зварила в тому бульйоні і вийняла, а покришила в кінці зеленої цибулі. А от макарони я дала дрібні кільця (Del Castello чудово підійшли) — вийшло не тільки смачно, а дуже навіть красиво!
Прошу.
Насправді можна його зробити за 1 день.
Якщо Ви плануєте якесь свято і будете на кухні довгий час, то можна поєднати різні приготування.
Корж із сиропом можна поставити в холодильник лише на час приготування мусу.
Коли залиєте все мусом, то достатньо поставити в холодильник на 2-3 години, перевірила вже тричі, на ніч не обов«язково.
За той час готуєте іншу страву.
А шоколадна поливка робиться 10хв. Правда тоді треба відправити торт знову в холодильник до загустіння шоколаду.
От і все )
babenko-tanya