Прямий ефір


0
Чекаємо на ваші витвори, викладайте.
avatar

babenko-tanya

  • 25 лютого 2010, 15:37
0
Прошу. Бажаю, щоб кльовий получився.
Я коли перший раз робила, то дуже переживала
Але все вдалось.
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 15:09
0
Можна ж і без хлібопічки спекти
avatar

juliasha

  • 25 лютого 2010, 15:02
0
Ну що тут сказати? Мені просто відвисла щелепа. То ж скільки роботи кожну фотку вирізати! Зате так ефектно виглядає!
І я собі уявляю смак цього творіння! Якраз маю Бейліз, а до Бейліза ніц не маю, виправлю ситуацію на цих вихідних . Дякую за рецепт, люблю торти, а особливо шоколадні.
avatar

juliasha

  • 25 лютого 2010, 15:00
0
Спасибо за рецепт!
Насмотришься фоток со смачними описаниями вкуснятинки — и второе дихание откривается — идешь на кухне творить!
avatar

Notalli

  • 25 лютого 2010, 14:59
0
Интересненький рецепт! тебе осталось заиметь хлебопечку и можно смело єкспериментировать!
avatar

Notalli

  • 25 лютого 2010, 14:57
0
Дякую, дякую. Буду робити
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 14:49
0
cookorama.net/uk/domashnij-hlib-svoyimy-rukamy/belgijskyj-hlib-na-pyvi.html — ну от власне мій рецепт, рекомендую!
avatar

juliasha

  • 25 лютого 2010, 14:36
0
Я цей сайт також знаю, але поки що пробувала один рецепт із цього сайту. Планую поступово розширити свій асортимент рецептів для хлібопічки.
Зараз викладу свій рецепт хліба, який взяла з однієї книги по випічці хліба.
В мене піч не дуже відома — німецька AFK BM3.
avatar

juliasha

  • 25 лютого 2010, 14:33
0
Я знаю кльовий сайтик: hlebopechka.ru/
Звідти вже дуже багато рецептів взяла.
А яка у Вас хлібопіч?
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 14:28
0
О, дякую, я теж спробую приготувати в хлібопічці. Власне займаюсь пошуком різних цікавих рецептів для хлібопічки.
avatar

juliasha

  • 25 лютого 2010, 14:11
0
Дуже вдячна за цей рецепт. Вийшло дуже смачно. Під час варки я добавила ще лавровий лист і душистий перець для аромату. Цибулину я вкинула цілу, зварила в тому бульйоні і вийняла, а покришила в кінці зеленої цибулі. А от макарони я дала дрібні кільця (Del Castello чудово підійшли) — вийшло не тільки смачно, а дуже навіть красиво!
avatar

juliasha

  • 25 лютого 2010, 14:09
+1
Це насправді зовсім не є складно навчитись! Раджу навчитись таке робити самому. Ото для жінки буде сюрприз! І самому приємно
avatar

juliasha

  • 25 лютого 2010, 14:02
0
Було б дуже непогано написати як з курки знімати шкіру.
Які нюанси при тому треба враховувати.
Бо я в тому ділі новачок.
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 10:12
0
Прошу.
Насправді можна його зробити за 1 день.
Якщо Ви плануєте якесь свято і будете на кухні довгий час, то можна поєднати різні приготування.
Корж із сиропом можна поставити в холодильник лише на час приготування мусу.
Коли залиєте все мусом, то достатньо поставити в холодильник на 2-3 години, перевірила вже тричі, на ніч не обов«язково.
За той час готуєте іншу страву.
А шоколадна поливка робиться 10хв. Правда тоді треба відправити торт знову в холодильник до загустіння шоколаду.
От і все )
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 10:08
0
І ціле поле для експериментів(комбінації різних злаків )))
avatar

smakuje

  • 25 лютого 2010, 09:12
0
В печі ще краще. Подивіться, який тут
avatar

smakuje

  • 25 лютого 2010, 09:11
0
Чекатиму.
avatar

babenko-tanya

  • 25 лютого 2010, 08:59