Прямий ефір


0
Смачні, це ще треба навчитися малювати: ).
avatar

Masha

  • 28 лютого 2010, 01:05
0
На здоров'я.
avatar

Masha

  • 28 лютого 2010, 00:34
0
Вау, беру в обране.
avatar

mikroba

  • 28 лютого 2010, 00:30
0
А де такі трубочки можна купити? Ніколи не бачила.
avatar

mikroba

  • 28 лютого 2010, 00:08
0
Серця це мега смачно
avatar

eolexe

  • 28 лютого 2010, 00:02
0
Смачний А ще замість бананів можна додати джем (будь який), буде такий «як у дитинстві»
avatar

ksjyxa

  • 27 лютого 2010, 19:48
0
Круасани — булочки з шоколадно — горіховою начинкою cookorama.net/uk/bulochky/kruasany-bulochky-z-shokoladno-gorihovoyu-nachynkoyu.html
Мої обіцяні круасани — булочки вже на головній.
avatar

Masha

  • 27 лютого 2010, 16:25
0
люблю рогалики! красивые золотистые получились!
avatar

Al_raune

  • 27 лютого 2010, 16:18
0
Смачний хлібчик, також собі рецепт запишу і спробую. Дякую Юля.
avatar

Masha

  • 27 лютого 2010, 14:56
0
Дуже смачний тортик і фото такі апетитні, хоть монітор облизуй
avatar

Masha

  • 27 лютого 2010, 14:51
0
Смачний і поживний, роблю такий дітям.
avatar

Masha

  • 27 лютого 2010, 14:48
0
О, то він ще й пісний. Клас!!! Дякую.
avatar

Masha

  • 27 лютого 2010, 14:44
0
Довго мене не було, щось я певне пропустила. А що намінусовав хтось?
avatar

Masha

  • 27 лютого 2010, 12:08
0
Цікавий рецептик, обов'язково попробую. Відчувається львівська школа.
avatar

vasylsoldatov

  • 27 лютого 2010, 09:56
0
Так. Завтра, (ой, вже сьогодні) готую чоловікові такий кекс.
avatar

Lyuba

  • 27 лютого 2010, 01:19
0
Ну що тут скажеш. Хмаринки — це просто чудо
avatar

mikroba

  • 26 лютого 2010, 23:51
0
як, один з адмінів, підтримую.
і хочу від себе додати: ця спільнота створена для адекватного спілкування! Будьте щирі, культурні, толерантні і адекватні!
І все буде ОК!!!
avatar

Scratch

  • 26 лютого 2010, 23:05
0
і ті голоси по яким в мене були хоч найменші сумніви не віднімались
avatar

stfalcon

  • 26 лютого 2010, 23:01