Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Печиво "Глаголики"
/
Печиво
4
0
Смачні, це ще треба навчитися малювати: ).
Masha
28 лютого 2010, 01:05
Рулет-омлет закусочний
/
Холодні закуски
14
0
На здоров'я.
Masha
28 лютого 2010, 00:34
Рулет-омлет закусочний
/
Холодні закуски
14
0
Вау, беру в обране.
mikroba
28 лютого 2010, 00:30
Кекс з чорносливом і горіхами (пісний)
/
Кекси і мафіни
20
+1
Чекаю на відгуки.
babenko-tanya
28 лютого 2010, 00:24
"Динаміт" в домашніх умовах :)
/
Гарячі закуски
8
0
А де такі трубочки можна купити? Ніколи не бачила.
mikroba
28 лютого 2010, 00:08
Серце у сметані
/
Страви з м'яса
10
0
Серця це мега смачно
eolexe
28 лютого 2010, 00:02
Бананово-молочний коктель
/
Коктейлі
6
0
Смачний
А ще замість бананів можна додати джем (будь який), буде такий «як у дитинстві»
ksjyxa
27 лютого 2010, 19:48
Запитання - відповідь!
/
Новини проекту
66
0
Круасани — булочки з шоколадно — горіховою начинкою
cookorama.net/uk/bulochky/kruasany-bulochky-z-shokoladno-gorihovoyu-nachynkoyu.html
Мої обіцяні круасани — булочки вже на головній.
Masha
27 лютого 2010, 16:25
Круасани-булочки з шоколадно-горіховою начинкою
/
Булочки
13
0
люблю рогалики! красивые золотистые получились!
Al_raune
27 лютого 2010, 16:18
Бельгійський хліб на пиві
/
Домашній хліб своїми руками
10
0
Смачний хлібчик, також собі рецепт запишу і спробую. Дякую Юля.
Masha
27 лютого 2010, 14:56
Торт "Прага"
/
Торти
7
0
Дуже смачний тортик і фото такі апетитні, хоть монітор облизуй
Masha
27 лютого 2010, 14:51
Бананово-молочний коктель
/
Коктейлі
6
0
Смачний і поживний, роблю такий дітям.
Masha
27 лютого 2010, 14:48
Кекс з чорносливом і горіхами (пісний)
/
Кекси і мафіни
20
0
О, то він ще й пісний. Клас!!! Дякую.
Masha
27 лютого 2010, 14:44
Теорія брехні
/
Новини проекту
37
0
Довго мене не було, щось я певне пропустила. А що намінусовав хтось?
Masha
27 лютого 2010, 12:08
Уха з помідорами
/
Страви з риби
7
0
Цікавий рецептик, обов'язково попробую. Відчувається львівська школа.
vasylsoldatov
27 лютого 2010, 09:56
Кекс з чорносливом і горіхами (пісний)
/
Кекси і мафіни
20
0
Так. Завтра, (ой, вже сьогодні) готую чоловікові такий кекс.
Lyuba
27 лютого 2010, 01:19
Теорія брехні
/
Новини проекту
37
0
Ну що тут скажеш. Хмаринки — це просто чудо
mikroba
26 лютого 2010, 23:51
Теорія брехні
/
Новини проекту
37
0
як, один з адмінів, підтримую.
і хочу від себе додати: ця спільнота створена для
адекватного
спілкування! Будьте
щирі, культурні, толерантні і адекватні!
І все буде ОК!!!
Scratch
26 лютого 2010, 23:05
Теорія брехні
/
Новини проекту
37
0
і ті голоси по яким в мене були хоч найменші сумніви не віднімались
stfalcon
26 лютого 2010, 23:01
Кекс з чорносливом і горіхами (пісний)
/
Кекси і мафіни
20
0
Дякую.
babenko-tanya
26 лютого 2010, 20:24
←
3215
3216
3217
3218
3219
3220
3221
3222
3223
→
Masha